Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok inni éjjel?

Szoktatok inni éjjel?

Figyelt kérdés
Én sokszor arra ébredek, hogy szomjas vagyok.
2015. ápr. 15. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is..rengetegszer.


Éppen ezért már bevett szokás nálam, hogy az ágyam mellett van egy 1,5literes palack, vízzel megtöltve.


Így mikor felébredek, kortyolok egyet, és dőlök vissza.

2015. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiii ***** válasza:
Nem szoktam ilyesmire felébredni. A testi szükségleteim alvás közben teljesen kikapcsolnak.
2015. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én se szoktam ilyenre felébredni, de reggel viszont felkelésnél már mindig nagyon ki van száradva a szám és szomjas vagyok.


De amúgy azért sem lenne jó, éjjel inni, mert akkor meg pisilni is ki kéne mennem.

2015. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Nappal sem sokat.
2015. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan erre ébredni nem szoktam, de ha felébredek, mindig iszom. Meg lefekvés előtt is iszom. És ezért ott van a palack az ágyam mellett :D
2015. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen van amikor felébredek és iszok, de általában 2-ig vagyok fent, szóval alapból is :D
2015. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul, hogy néha hajnalig-reggelig is iszom.
2015. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!