Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem vagy szerezzem...

Hogyan kérjem vagy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Eladtam egy közeli ismerősömnek egy mobiltelefont aminek értéke kb. 40 ezer forint.. tudom hol dolgozik, tehát igy megbíztam benne mert mondta hogy majd megadja fizetéskor. Én hülye meg odaadtam neki, úgy hoyg ő nem fizetett érte semmit. viszont már rég megkapta a fizeését igérgeti hogy odaadja stb stb stb. de még mindig nem adtam meg azótakét hét is eltelt, nekem meg nagyon kell a pénzem, vagy vissza a telefon. Szerintetek hogyan szerezzem tőle vissza? Száljak rá? Vagy lopjak el tőle észrvétéenül valamit? Tudom hol melózik, úgyhogy megtudnám ezt csinálni csak nem vagyok az a fajta.
2015. ápr. 15. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki hogy kész itt a vége, adja vissza vagy feljelented.
2015. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szállj rá, mondd neki, hogy adja vissza.

Ez a "lopjak el tőle észrvétlenül valamit" nagyon rossz ötlet, még a végén ő fog feljelenteni. És akkor azt mondod neki, ha visszaadja a telefonod, akkor visszaadod neki azt a valamit? Elég gyerekes megoldás lenne.

Addig szajkózd a dolgot, amíg meg nem adja az árát vagy vissza nem adja a telefont.

2015. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

először is szép szóval, ha ez nem megy akkor ha vannak nagy darab, izmos férfi ismerőseid, velük látogasd meg.

persze nem kell se megverni, semmi, csak ijesszél rá..

legközelebb meg tanulj ebből, fizetés nélkül ne add oda senkinek!!!

2015. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én biztos nem hagynám annyiban, addig zaklatnám ezzel amíg vagy vissza nem adja, vagy meg nem adja a pénzt.

és ezután biztos nem lenne a barátom, ha ennyire nem képes állni a szavát..

és meg van rá az esély hogy azt hiszi ráhagyod majd és neki adod

2015. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenj meg a munkahelyén és súgd oda neki, hogy vagy megadja, vagy ott csinálsz botrányt, a kollégái és a főnöke előtt. Vagy ugyanezt Facebookon, írd meg neki, hogy kifizet, vagy kiírod nyilvánosan, hogy mióta tartozik neked. Ezek a tolvajok valamiért nagyon utálják a nyilvánosságot, ezért ez az egyetlen út, hogy megkapd a pénzedet.
2015. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!