Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerezzem vissza az...

Hogyan szerezzem vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Próbálkozom a könyvírással (fantasy), de amikor látom a Trónok Harca részeit, vagy a Harry Pottert, vagy valami mást, ami világhírű történet és természetesen az írói sokkal jobbak nálam, akkor azt gondolom, hogy pocsékul írok, mikor máskor pedig meg vagyok róla győződve, hogy sikeres lesz a könyv, mert szeretek vele foglalkozni (ezen a téren maximalista vagyok :D)

2014. jún. 30. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek évikig tökéletesített alkotások.

A történet már más kérdés. Azt vagy érzed, és úgy írod, vagy pedig erőlködsz rajta, ilyenkor keletkeznek a rossz regények.

2014. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk ezen a sztorin én is már 2 éve dolgozom, milliárdszor végigpörgettem minden szálat, de amikor megnézem ezeket a filmeket, vagy olvasom őket, elszontyolodom :(
2014. júl. 1. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!