Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a barátaim?

Figyelt kérdés
Eddig minden jól ment aztán egyszer tettem egy kijelentést, hogy,"úgy érzem, ti nem vagytok az igazi barátaim, nem nagyon védtek meg, holott én meg áthívlak titeket, és még itt is aludhattok nálam, pedig ti soha nem hívotok át és én ezt még el is nézem..." Ezt mondtam nekik amire egy "Jó akkor most nem vagyok a barátod" ovodás válasz jött és azóta ki nem állhatnak... Mit csináljak? Egyátalán érdesem értük harcolnom? És ráadásul még az egyik lány a többieket is felbújtja ellenem. Pedig nem csináltam semmi rosszat! Kérlek segítsetek!

#csapat #barát #gonoszság #harc #csalódás #BFF #legjobb barik örökké :)
2015. jan. 27. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A baj az,hogy kimondtad, hogy a barátságod nem feltétlen dolog. Kértél már bocsánatot?:S
2015. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megvédted az igazadat,valóban nem igazi barátok.Ha ujra akarnak veled lenni,õk keressenek meg ,ezzel igazolnák,hogy igazi barátok.
2015. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 piriiiii ***** válasza:
85%

Szerinted az nem óvodás, hogy ki hol nem aludhat?

Érdemes-e harcolnod értük???? Miután TE kitetted a szűrüket?

El vagy tévedve.

2015. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

20:37


Miért kérne bocsánatot?Hiszen kihasználják.

2015. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 piriiiii ***** válasza:
35%
Azzal, hogy nála alszanak? Húúú, micsoda genyó emberek!
2015. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok igazi barátok,szerintem felesleges kibékülnöd velük.
2015. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

20:44


"Mi az,hogy genyó emberek"


A kérdezõt sohasem hivják.

2015. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 piriiiii ***** válasza:

Ez nem kihasználás.

Ha zavarja a kérdezőt ez, akkor hagyja őket a fenébe, és keressen más barátokat.

2015. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Legyen neked igazad!:)
2015. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor meghívsz valakit magadhoz, nem azért hívod meg, hogy ő is viszonozza ezt, vagy hogy a barátod legyen. Hanem azért, mert szívesen vagy vele. Talán ezért érezhették bántónak.

Egy misét megér, hátha meg tudjátok beszélni, hogy nem így értetted. Szerintem próbáld meg újra megfogalmazni, mit is szerettél volna mondani annó azzal a mondatoddal, és aztán úgy mondd el nekik. És azt is, hogy nem akartál semmi rosszat csinálni.

2015. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!