Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai huszonéves lányoknak...

A mai huszonéves lányoknak miért kihívás még egy rántotta tisztességes elkészítése is?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 17:28
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
89%
változnak az idők. Az itteni postokat olvasgatva lehet, hogy a rántotta kihívás, de mikor én voltam 20 éves, akkor a lányok többsége nem vállalt anált, vagy egy végig orált, és a többit, amit manapság az ittlévő lányok nagy része gond nélkül kedvel ;)
2015. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
76%
18 éves vagyok, és tudok főzni. Akkor ez most mi? :D Csoda? :D Amúgy ennyi nőgyűlölőt... semmi tisztelet nincs bennük a nő iránt, így nehéz is találni valakit...
2015. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%

"Én azért nem tudok, mert félek tőle"


S mégis mitől félsz,hogy életrekelnek a testrészek?

2015. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
76%
Tehát megvitattuk,hogy a nők nagy része, csak szexre alkalmas, bár arra sem mindegyik :) Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a részvételt! :)
2015. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim válasza:
85%

Ennyire siralmas a helyzet? Essetek a nyakamnak, de én most leírom a tapasztalataimat.


Egy hosszútávú kapcsolatom volt eddig. Tudok főzni, sütni, szeretem vezetni a háztartást, takarítok, gondoskodok, házias vagyok. A kapcsolatom ideje alatt nem dolgoztam, a barátom se, hiszen mindketten gimisek voltunk. A lényeg, azóta már van állásom, és elkezdtem ismerkedni.


Ócsároljátok a lányokat, de "férfiak" felhozatatából is van bőven pocsék kínálat! Mindkét nemben vannak olyanok, akik nem fognak veled passzolni.


Tenni kell azért, hogy egy rendes lányt meg tudj tartani, és a nőknek is illik tenni valamit a rendes férfiért. És itt most hagyjuk ki a már-már hányingert keltő "a szemét nők csak a pénzt meg a külsőt nézik!" , "Mind ribi!', "du4gd meg s hagyd ott, többet nem ér!" elveket, mert komolyan unalmas.


Mikor értitek meg, hogy adok-kapok, egyenlőek vagytok egy kapcsolatban, nem csak egy félnek kéne tenni valami olyat, amivel imponál?

2015. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
24%
"18 éves vagyok, és tudok főzni. Akkor ez most mi? :D Csoda? :D Amúgy ennyi nőgyűlölőt... semmi tisztelet nincs bennük a nő iránt, így nehéz is találni valakit..." Engem tisztelnek a nők? Eddig tiszteltek? Nem. akkor én miért tiszteljem őket? majd ha ők is engem,akkor én is őket, addig semmi.
2015. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim válasza:
92%

Bírom ezt, ez megint valami hányinger.


Csalódtál bas7zki 5 nőben, legyen 30, hogy megfeleljen mindenkinek, akkor már az összes szemét? Honnan tudod?

Elgondolkodnék, kivel van a gond, ha ennyi esetben nem jön össze.... nem lehet a végtelenségig a másikat okolni...

2015. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
27%

"Engem tisztelnek a nők? Eddig tiszteltek? Nem. akkor én miért tiszteljem őket? majd ha ők is engem,akkor én is őket, addig semmi."


Ott a pont! Én nagyon sokáig, sok sok éven keresztül normális hangnemben beszéltem a nőkkel, tisztelettudóan, mire mentem vele? Semmire!! Sőt, megaláztak, kiröhögtek, kigúnyoltak, nem köszöntek vissza! Soroljam még? Ennyit a nőkről...

2015. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim válasza:
94%

Kedves eddigi valaszolók:

TALÁN nem a tucat p*csakra kéne menni,és akkor nem csak olyannal talalkoznatok akik semmihez sem értenek, buták, lusták, de elvarasaik vannak.

Ez titeket is minősít, ha nektek ez kell,fogadjatok el.

Érdekes, hogy nekem sem elvarasaim nincsenek az egekben, iskolába járok, dolgozni járok, segítek itthon takarítani és kb.15 éves korom óta bármit kiadtak feladatba, hogy fozzem meg,meg tudtam csinálni.


És nem egy itthon ülős élettelen unalmas vaLaki vagyok,van kapcsolatom 2 éve, futni járok suli meg munka mellett,baratommal majdnem minden nap találkozom és barátaim is vannak.


Fura,nem? :)


Rossz helyen keresgeltek.

De meg is erdemlitek, ha nektek csak arra kell a csaj hogy mutogatni tudjátok az utcáN,akkor többet ne várjatok.


Ja és nem kéne általánosítani.

Na üdv.


20L

2015. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

kapjátok be. ku.vajól főzök...saját magamnak. ;)

21éves vagyok, ha magamnak kell kaja, megcsinálom. de azért, mert a másik félnek más az ízlése és a mama/anyuci nem így csinálja (nálunk ez a tré.)... hát nem tudok mit tenni, vagy megeszed ezt barátom, vagy csinálsz magadnak. viszont csak havonta "kérek" (engedek?) szekszet. ki is vagyunk egyenlítve. ^^ (mindketten melózunk, nem ő tart el.)

amúgy meg elég gáz felfogás, hogy a nőnek a konyhában a helye. nem lennének akkor férfi szakácsok se... akik néha ügyesebbek, mint a csajok :D szóval ne hivatkozzatok erre, ebben a században, mert nagyon tré. :D nagyon sz*rok vagytok XD

2015. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!