Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai huszonéves lányoknak...

A mai huszonéves lányoknak miért kihívás még egy rántotta tisztességes elkészítése is?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 17:28
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
4%
Ne is jusson eszébe senkinek előre engedni egy nőt sehol sem, aki hamarabb kapcsol, az megy be vagy ki először. Nincs itt idő várakozni a nők reakció idejére, mire felfogják,hogy szabad lenne az út,de nem lépnek, mert az agyuk nem képes feldolgozni 5 másodperc alatt, amit látnak. :)
2015. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
84%

#24


"S égis mitől félsz,hogy életrekelnek a testrészek?"


A mozgáskoordinációmmal vannak gondjaim. Kiborítok, elejtek dolgokat, lefejelem a bútorokat vagy nekik megyek mert "rosszul veszem be a kanyart". Ezek mindennaposak, sokszor csak úgy spontán elkezd remegni a kezem és szédülök. Mindig tele vagyok kék-zöld foltokkal és kisebb karcolásokkal. Nem hiányzik ezek mellé, hogy magamra borítsak valami forró olajat vagy vizet. Ez az egyik ok, a másik pedig az ételek hangja, amikor főnek vagy sülnek. Olyan ilyesztő ahogy forr meg fröcsög, nagyon kellemetlen érzés fog ilyenkor. Legszívesebben a fülem is befognám, ha úgy kell a konyhába mennem, hogy valaki főz, de nem teszem mert így is mindig lehülyéz mindenki, nem hiányzik, hogy emiatt is beszóljon a családom.


Amúgy nem kell félni nektek, tökéletes férfiaknak, kik vadászni jártok meg fát fágtok mostoha körülmények között és megküzdötök a a szomszédos város grófjával, mert leszbikus vagyok. Nem fogok egy pasinak se csalódást okozni amiatt, hogy nem tudok főzni. Nem is értem miért várjátok el egy nőtől, hogy főzzön rátok, ugyanúgy megtehetitek ti is. Majd ha eltartjátok az asszonyt, akkor okkal lesz alap elvárás a főzés, de addig amíg ő is ugyanúgy dolgozik mint ti, egy szavatok sem lehet.


21-es voltam.

2015. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
81%
tudok sütni és főzni is,viszont nem dugnak orgazmusig..ez a legnagyobb baj:D 26N
2015. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
11%
#41: Az egyetlen értékelhetőre vágyunk, a pіnátokra, a többi részetek (beleértve testeteket, de leginkább az agyatokat stb.) értéktelen, ócska, silány, s így nem is érdekel bennünket. Megkapjuk a lényeget és takarodhattok is! Jól jegyezd meg: a vaginátokon kívül semmi érték nincs rajtatok!
2015. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim válasza:
Én jól tudok sütni-főzni, de mióta megvonja tőlem a pasim a kielégítő szexet, azóta én meg a szakácstudományomat szüneteltetem.
2015. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
77%
#45 Ezt ír le anyádnak szülinapjára. (Vigyél kamerát is, aztán töltsd fel a felvételt YouTubera. Látni szeretném a reakciót.)
2015. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

43


"A mozgáskoordinációmmal vannak gondjaim. Kiborítok, elejtek dolgokat, lefejelem a bútorokat vagy nekik megyek mert "rosszul veszem be a kanyart". Ezek mindennaposak, sokszor csak úgy spontán elkezd remegni a kezem és szédülök. Mindig tele vagyok kék-zöld foltokkal és kisebb karcolásokkal."



Ez valamilyen kórság tünete lehet.Szerintem vizsgáltasd ki magad.

2015. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Ja 43-as, menj dokihoz ezzel a problémával,ha még nem voltál.
2015. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
7%
#47: Egy anya az anya! Egy anyára nem tekintünk nőként, akire ráhajtunk, akit fűzünk, aki számításba jöhetne, tehát tárgyon kívüli entitás. Vagy tán felétek dívik az incesztus, onnan példálózol? Így lettél a nővéred és a bátyád gyereke? Minden világos! Így aztán totál megvilágosodtam, hogy a "női értéket" képviseled. :'D
2015. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
92%
#50 A csibe pedig nem tyúk és nem esszük meg. Aha. Még ilyet.
2015. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!