Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai huszonéves lányoknak...

A mai huszonéves lányoknak miért kihívás még egy rántotta tisztességes elkészítése is?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 17:28
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
50-es ez jó volt:)
2015. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
3%
ma 18:52 te ne is nevezd magad nőnek te rakás szerecsétlenség
2015. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim válasza:
93%
Te garth vagy mi az isten most a neved. Tudsz még lejjebb süllyedni? Egy beteg embernek beszólsz? Kívánnék neked rosszat, de egy: nem süllyedek le a szintedre, kettő, az természet már elbánt veled.
2015. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
87%
Én is huszonéves vagyok, még nem tudok főzni. Majd ha rá leszek kényszerülve, akkor megtanulok. Nem hiszem, hogy emiatt én lennék a világ legrosszabb embere meg a nők szégyene. Még szerencse, hogy a párom nem házicselédet keresett, és készülünk arra, hogy együtt megtanuljuk majd :).
2015. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
82%

#50 és szerinted te nem úgy lettél, hogy valaki "ráhajtott" anyádra? :D

amúgy gondolom ilyen értékrenddel, te nem szeretnél gyereket.

2015. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Szerintem tök vicces milyen párbeszéd alakult ki a rántottasütésből.


[link]


Egy-két válasz tökre ilyen színvonalú. Szerintem ez a cikk tök optimista, mert úgy állítja be, mintha csak egy ilyen bolond futkosna Budapesten, pedig ez baromira nem igaz. Szerintem az itteni veszekedés is erre bizonyíték;D

2015. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim válasza:
Én 18 éves létemre kb mindent megfőzök..:D
2015. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

#53

"ma 18:52 te ne is nevezd magad nőnek te rakás szerecsétlenség"


Ha te ettől boldog leszel, akkor nevezhetem magam istenkirálynak is, vagy emberasszonynak, gyíkembernek, nekem mindegy. :)

De akár még férfinak is nevezhetném magam, személyiségileg is jobban hajazok egy pasira, izmos is vagyok és határozott. Meg bátor, néha kicsit agresszív, de csak pont annyira amennyire kell. Most, hogy így férfi lettem, megihatnánk egy sört, közben megbeszélhetnénk a nőügyeinket, meg eszmecserét folytathatnánk arról, hogy hogy szopatnánk meg a pultus csajt, meg a pincérnőt. Benne vagy?


Azt amúgy nem értem mi bajod van velem. Az, hogy nem tudok főzni, az ügyetlenségem, vagy a leszbikussággal van gondod?



#54 De aranyos vagy. :)

2015. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
87%
Remélem az ilyen ""imádom a nőket"" tipusu kommentelök még véletlenül sem fognak majd szaporodni és megkimélik a társadalmat. hogy szerinted a nökben csak a vaginájuk az egyetlen értékelhetö? hát elárulom bogaram benned még annyi sincs ami értékelhetö...ennyire primitiv ösbunko paraszt reméljük kevés futkos az utcán..hány nöben is csalódtál? tök mindegy, te t9bb milliot minösitesz az miatt a "néhány" csalodásod miatt. és akkor még a magadfajta várná el a tiszteletet, agyam eldobom :D tudod tisztelni férfiakat szokás nem pedig nögyülölö himsoviniszta önsajnáltato kic p.csöket...talán nézz magadba és ne a mindenki hülye csak én vagyok helikopter el szerint élj. de gondolom az agyi szinted ott tart hogy még X száz pofára esés után sem jutna eszedbe hogy bármin is változtass, egyszerűbb ugy kollektive az öszes nöt utálni. és akit amugy nem is ismersz mivel is érdemlte ki a rimiti megnyilvánulásaidat te retardált te?? nem hogy férfinek még embernek sem mondanálak. keress fel egy orvost. idiota
2015. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!