Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves nőket miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves nőket miért csak az érdekli hogy mennyi pénz van a zsebemben?

Figyelt kérdés
F/24
2015. ápr. 1. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert meg akarják csináltatni a fogsorukat, és ahhoz sok pénz kell. :I
2015. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Miért hiszi ezt sok degenerált pasi? Már nagyon felcsesz ez a fajta gondolkodás...
2015. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 CptTomato ***** válasza:

Mert mindegyik a corvinusra jár vmi gazdasági szakra :D


Esetleg keress máshol nőket. Ha meg keveset keresel ne csodálkozz hogy a nők nem látnak benned olyan férfit akivel összeházasodhatnak közös otthont vehetnek és gyereket vállalhatnak....ehhez mind pénz kell és többnyire a tiéd...de legalább a tiéd több legyen mint az övé.


F/27

2015. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, de én is ezt tapasztalom. 22F

Ha nincs pénze az embernek akkor tojnak rá. Állandóan azt kapom meg, hogy nincs autóm 22 évesen. Meg hogy egy senki vagyok.

2015. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Linó03 ***** válasza:
53%

Szerintem azok el vannak tájolva, akiket csak az érdekel.

(Sok hasonló kérdést látni, remélem azért van esély, hogy valaki kimaradjon ebből.)

2015. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiket ez érdekel, mert azoknak az az életcéljuk, hogy találjanak egy gazdag férjet, és a kisujjukat se kelljen megmozdítaniuk... A normálisabbakat pedig azért érdekli, mert a jövőjükre gondolnak, és több lehetőséget látnak egy pénzes férfiban, mert azzal együtt jár általában az is, hogy akkor az a pasi vélhetően nem lusta, vannak céljai, vitte valamire az életben, és ez biztonságot ad nekik.

De van olyan is, akit nem érdekel. Engem pl nem érdekel a pénz. :))

2015. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mai világban 22 évesen én is 22 éves vagyok, szülői segítség rokon ismerős Tmogatas nélkül, nem lehet az ember gazdag, ha csak nem lop, hazudik de akkor börtönbe kerül. Így van kitalava a a rendszer, egy atlagos 22 éves ha meg csak palyakezdo is, nem tud havi 400 ezret keresni hogy legyen autója lakása pénze. Legtöbb nő ezt hiába ért, nem érti meg, inkább keresnek ezért idősebb srácot.. Aki azt mondja hogy 22 évesen gazdag ésé úgy lett az hogy mindenféle család szülő segítség nélkül, az tuti kamuzik.. tehát én sem értem a mai.lányokat,.. Azokra buknak akik nem talpraesettek.. De gazdagok.
2015. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha már itt tartunk, mennyi is van pontosan....? xD
2015. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem eddig csak szegény barátom volt. El is játszották mindig a hattyú halálát: Látom, szomjas vagy, veszek neked üdítőt, bár így hetekig nem lesz pénzem benzinre.... Aha a 200 forintos üditőttől, kettő, ki kérte, hogy vegyen?! Szerintem ez a rinyálás elég fárasztó tud lenni.
2015. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Drága az egyetem és szeretnek kényelmesen élni.
2015. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!