Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy idézetet szeretnék értelme...

Egy idézetet szeretnék értelmezni, de nem sikerült pontosan! (? )

Figyelt kérdés

"Járj kedvében a barátaidnak, de még inkább az ellenségeidnek!"

A keresztapában volt, láttam is a filmet, de nem értem, hogyan járjak kedvében az ellenségeimnek?



2015. ápr. 19. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ellenségeidnek azért kell a kedvében járni, hogy ne ellenségek legyenek! Aki mindenkinek a széped adja -természetesen ez nem erőltetett mutogatás- annak kevesebb ellensége van. Lásd a politikusokat!
2015. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez azt jelenti, hogy az ellensegeid is emberek. Mindenkit szeretni kell felebarati modon, es a viszonzatlan, onzetlen szeretet, cselekedet szamit a legjobban az eletben. Orakat tudnek errol meselni, nekem is van ilyen elvem.
2015. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem most már! Köszönöm a segítséget! :) Ment a zöld!
2015. ápr. 19. 12:48
 4/4 anonim válasza:
ha jól emlékszem ezt Micheal mondta Frank Pentangelinek.. Micheal sikertelen merénylete után.. ekkor szembesült Micheal vele hogy Hymen Roth el akarta tenni láb alól.. és arra vonatkozóan mondta ezt Micheal hogy nem lehet elhamarkodottan cselekedni.. szépen kedvesen (képmutatóan, kétszínűen) kell az ellenségekkel viselkedni hogy összezavarják őket és ne fogjonak gyanut
2018. júl. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!