Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Benne vagyok youtubon egy...

Benne vagyok youtubon egy chatrulette videoban de nem akarok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Par napja chatruletteztem egy baratnommel hulyesegeket beszeltunk meg tul jatszottuk magunkat.es az egyik csavo egy youtubeos es bele tett a chatrulettes videojaba. Ma kuldte egy baratnom h benne vagyunk.mit tegyek? Irjak a a csavonak h nem engedtem meg h beletegyen? Ezt lehet szemelyi jog megsertesenek tekinteni?gyorsan valaszoljatok legy szives
2015. ápr. 19. 08:27
 1/1 anonim válasza:

Általában ezt megkérdezik, hogy szabad e belerakni.. Magyar nyelvű volt? Mert akkor furcsa.. Tudhatta volna, hogy meg kell kérdezni.

De esetleg más nyelvű lehet megkérdezte csak nem értettétek. Sajnos nem tudom mit kéne tenni, valószínűleg van elérhetősége írjatok neki és ha e-mailben írtok, akkor olyan címet adjatok, amit biztosan megnyit. Például: Személyiségi jog vagy bármi ilyesmi.. Próbáljátok persze normálisan felvázolni mi is a baj, minden ember hibázhat. Lehet azt hitte ismeritek és így belerakott.

2015. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!