Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tehetős baráttól esküvői...

Tehetős baráttól esküvői ajándékba lakás?

Figyelt kérdés
Vagy megalázó, ha valaki megteheti és a fiatal párnak egy lakást ajándékoz?
2015. ápr. 19. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy barát nem ad ekkora volumenű ajándékot ő már inkább rokon vagy szülő.
2015. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szülőtől, nagyszülőtől, stb. nem gáz, de baráttól eléggé...
2015. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fel kéne vetned neki az ötletet hogy te tulajdonképpen két lányt is feleségül szeretnél venni tehát két lakás mindig jobb mint az egy.


És akkor még nem is beszéltél neki a legjobb barátod esküvőjéről tehát az enyémről, igaz nem terveztem ilyesmit mostanában de máris átmegyek a szomszédban lakik egy aranyos kiscsaj gyorsan megtartjuk az eljegyzést aztán jöhet is a szertartás majd beköltözünk az új lakásba amit a kedves barátodtól kapunk nászajándékba.


Komolyra fordítva nyugodtan fogadd el és örülj neki de nagyon.

Ha vissza utasítod azzal a barátodat is megfosztod az ajándékozás lehetőségétől.

Ilyet pedig nem szabad csinálni.

Nem hallottad még ?

"Amit adnak el kell fogadni"

2015. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barát??? Az vagy rokon (valódi apa,csak a gyerek nem tudja) vagy valakit dug/dugott.
2015. ápr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Király Robi ne legyél átlagos kelljünk egybe mi. Aztán elválunk és a lakás árát elfelezzük, hátha kapunk mellé egy autót is ha már így felvállaljuk a másságunkat. 21/f. :D Na?
2015. ápr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne csináld haver :-D


Hallod inkább szólok az érdekedben.

Ahol a legjobb barát belefér ott még csak akad egy legutolsó hely ahova még a legjobb barát barátja becsusszanhat egy lakással.

Csörgesd fel valamelyik szomszéd lányt, ragadd meg a kezét és a szertartáson találkozunk:-D

2015. ápr. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem túl életszerű a felvetésed, el se tudom képzelni a szituációt. Nem megalázó, viszont ki tud ilyet elfogadni egy baráttól? Egy életre úgy érezné, hogy tartozik. Megváltozna a barátság is, mert aki adja nem fogja tudni, hogy csak azért áll mellé a barátja majd minden helyzetben, mert hálás neki vagy függ tőle. Ki választja ki a lakást? A házastársnak még nehezebb lehet elfogadni. Nyilván személyiség függő, én magamból indulok ki, de ez túlzás. Lehet venni nagyobb értékű dolgokat, berendezési tárgyakat vagy vásárlási utalványt.
2015. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!