Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valakivel ilyen h...

Volt már valakivel ilyen h beleszeretett egy lányba neten keresztül? (én is lány vagyok)

Figyelt kérdés

16vagyok és ô is.Fbn keresztül ismerkedtümk meg úgy hogy mind a ketten azt hittük egymasrol hogy fiú(tudom hülyeség kamu facet csinálni stb.) mind a ketten JB-t fakeltük..Aztan ilyen szerelmesek lettünk egymásba vagy minek nevezhetjük ezt..6hónapja tart,azóta már megtudtuk egymásrol h lányok vagyunk,meg hát mindent tudunk már.igazabol még sohasem találkoztunk mivel messzelakunk egymástol de hamarossan fogunk.

Már nagyon sokszor probáltam otthagymi ezt a fake életet de sosem sikerült,mindig visszamentem..Mikor már majdnem elfelejtettem a lányt,ô felbukkant,megbeszéltük és újra "összejöttünk".Most is együttvagyunk:) Tudom hogy talán hülyeség meg kicsit gyerekes de nagyon szeretem,nem birunk egymás nélkül sokat..néha tartunk egy szünetet és volt hogy 2hònapig nem beszéltünk mert idôkellett aztán minden helyreállt kettônk között.

Most amugy nem tudom mit akartam ezzel..de mit kéne tennem? elfelejteni? akárhámyszor próbálom ô valahogy mindig visszatér.


2015. ápr. 20. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Akkor valoszinű megtalàltad az ikerlàngod..el ne engedd.sok boldogsàgot!!😇😈
2015. ápr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem kamu, akkor hatalmas gáz van a mai világgal. Ez kb. a 12 éves csitri színvonal. Habár min lepődöm meg... A mai magyar nők 99 százaléka selejt 25 éves kor alatt.
2015. ápr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

JB-t fakeltük

fake élet?


Bocsi, ezek nekem kínaiul vannak :D


Egyébként gáz az egész. Már csak az is, hogy nem jöttetek rá egyből, hogy a másik fiú... De nem is erről van szó, hanem arról, hogy néha emeld már fel a se**gged, és menj ki futni vagy sportolni vagy a barátaiddal sétálni, fagyizni. Itt a tavasz, a szép idő! Sportolj, sétálj, ugrálj, pasizz IGAZI pasikkal, de ne fakelj már!

2015. ápr. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez érdekes :) Sok okosat nem fogunk tudni mondani, se én se más, mert ez annyira speciális helyzet. De az alap igazság itt is megállja a helyét: Amíg ez boldogságot okoz Neked is meg neki is addig ne örüljetek neki, nem kell abbahagyni. Találkozzatok, aztán majd elválik mi lesz. Szerintem pl nagyon jó barátok lesztek, de ha vannak aféle hajlamaitok akkor akár ilyen tényleges távkapcsolat is lehet. Tényleg ne ránk hallgass, tégy ahogy Nektek jól esik. Annyi, hogy mindig nagyon figyelj rá hogy a másiknak mik az igényei, hogy ne érezze magát rosszul :)
2015. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar befejeztem vele, soha tobbe nem akarok vele beszelni. Mar reg rajottem hogy ez hulyeseg egy neten valo kapcsolat,es mar reg rakellett volna nyomnom a tiltas gombra de nem tudtam.Kellett ez,haakkor letiltom, nemtudtam volna soha elengedni es mindig ra gondolnek,az rosszabb lenne.Most pedig vegleg elengedtem :)
2015. máj. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!