Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a tinifilm, aminek...

Doresz(kah) kérdése:

Melyik az a tinifilm, aminek a végén kiderül, hogy a fiú akibe a lány beleszeretett csak az apja által küldött biztonsági őr?

Figyelt kérdés

Már régen láttam, ezt a filmet, de a neve nem ragadt meg bennem. Tudom, hogy már unjátok az ilyen kérdéseket, de már az egész baráti társoságom ezt keresi nekem egy hónapja, hogy mi lehet a film címe. Sajnos a szereplőkre sem emlékszem, mint színészek.

Szóval a lányt, aki valamilyen nemes vagy királyi vagy az apja valami híres ember volt, el lesz küldve egy iskolába, ott megismer egy fiút, aki nagyon megtetszik neki és a végén a lányt talán elkezdik üldözni a fotósok és a végén, ahogy a szerelme fiú berakja őt a limuzinba és valami ilyesmit mond, hogy xy ügynök a lány biztonságban van és így kiderül, hogy akit szeretett fiú csaj az apja által küldött biztonsági őr volt. Segítsetek!

Előre is köszi:)



2013. máj. 19. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
én tudom melyik film csak nincs meg a neve
2013. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%

Szia!

Ezt a filmet én is láttam,de nem ugrik be a címe,de ha meglessz akkor leírom.Ha jól emlékszem a két hölgy közül az egyik játsza a lányt benne.


[link]



[link]

2013. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Szabadság szerelem (Chasing Liberty) a címe :)
2013. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
88%

Amit te keresel, az a "Fejjel a bajnak" cimu film. :) Kedvenc filmem.

[link]

2013. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!