Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom beleszeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom beleszeretett a legjobb lány barátomba, akibe szerelmes vagyok. Mit tennétek? Annyira reménytelen a helyzet.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit tegyek. Még abban se vagyok biztos, hogy szerelmes vagyok-e belé, de minden jel arra utal. Mások szerint az irigység, de szerintem nem. Múltkor megöleltem és egy komoly kis erekcióm lett. Ez még sosem történt meg.

Akárhányszor látom őket csókolózni, mindig elmegy a kedvem mindentől.

A kapcsolatom se a régi velük. Régen sokat röhögtünk, mindent megtudtunk beszélni, de már nem lehet. Lehet, hogy én váltóztam meg, sőt biztosra tudom, de minden úgy belülről jön, elvégre ennél jobb nem is lehetne, a legjobb barátom összejött vele. De mégis szarul vagyok, jóformán ha csak 3-asban vagyunk nem is tudok rájuk nézni, főleg mert olyankor is ölelkeznek.

Próbáltam mással összejönni, de főleg mert introvertált vagyok ez nem könnyű, sőt, de nem is érzem magam jól olyankor.

Más még volt/van ilyen helyzetben? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? (bocs a regény miatt, de ki vagyok borulva, néha még az öngyilkosságra is gondoltam, de ez most nem fontos)

Tudom, hogy nektek nem tűnik nagy dolognak, de elég lehangoló látni őket csomót nyalni és non-stop ölelkezni/fogdosni egymást, főleg mert mindketten osztálytársaim. Beszéltem már velük, de nem lett jobb semmivel, nem akarom, hogy még szarabb legyen a kapcsolatunk mint jelenleg, de úgy látom, hogy ez elkerülhetetlen.

16/f



2013. nov. 25. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem udok mit tanácsolni, fel tudom ajánlani azt, hogy ha beszélni akarsz valakivel, akkor privibe írj! Lehet, hogy idegen vagyok, meg minden, de akkor is jó valakinek kiönteni a szíved!
2013. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Háh, ez nagyon durva. Képzeld barátom, nekem pont ugyan ez játszódott le középsuliban, ráadásul pont ilyen idősen :D

Úgy látszik nem egyedi az eset, én évekig szenvedtem, de ha szeretik egymást, akkor csak egy rockeres választ tudok adni: Szrd le! Nálam is ez volt az egyetlen járható út, mert sajnos nem tudsz ellene mit tenni. Te nem vagy boldog, de ők viszont igen, keserű a pirula, de sajnos jó ideig csak egymással fognak törődni és nem lesz szükségük egy gyertyatartóra. De fiatal vagy, megteheted hogy te is hagyod őket, sőt hidd el nekem hogy bárhogyis alakuljon a szerelem, később rájönnek majd hogy mennyire elhanyagoltak és újra jóban lesztek.

Te pedig találsz egy Angyalt, aki igazán neked lett teremtve és évek múlva már csak mosolyogva fogsz emlékezni az egészre :) (ez matematikai és spirituális tény)

Ha van kedved velem is dumálhatsz privátban ;)

Sok türelmet! és lelki békét!

21/F

2013. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi válaszadónak,írnék... Téged is érdekel a Spiritualitás,minden részlete? Mert én egyre jobban,talán túlságosan is belemélyültem,bizonyos dolgaiba... Én keresem az igazit,de én még csak messziről sem lelem. 1x majdnem össze is jött volna valakivel,de a távolság rommá alkotta, ezt az álmot. De én erős vagyok,és megkeresem az igazit,az egyetlent,akinek az energiája,hogy úgy fogalmazzam meg... "Kompatibilis,legyen,az enyémmel" :) Üdv! utóitatként :. megjegyzem,a kérdezőnek! Mi a legfontosabb,az életben? Szerintem a Boldogság! Melyik a jobb? Ha az embernek +2 barátja lesz, vagy egy igazi,és egy meg gyűlölője,amennyiben közéjük vág!? Többet ér egy barát,mint egy olyan szerelem,amely nem valósulhat meg! Persze nincs lehetetlen,csak igazságos gondolkodás,és elhatározás! Ezt jól jegyezd meg! A szeretet mindenek felett áll! Akiket nagyon szeretsz,azok akármit is mondanak rád, te tudd ,hogy szereted őket,mint igaz barátokat! Barátok vagytok,és a barátok,szeretik egymást! :) Ha kérdésed van írhatsz nekem is! Üdv:. Attila!
2013. nov. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
szegény :(
2015. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Noncsikó kicsi régi az eset :))
2015. nov. 2. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Azóta jobban vagy?:D
2015. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta van egy már 1 éves kapcsolatom. :D
2016. jan. 2. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennek örülök^^

Jó, hogy nem adtad fel:]

2016. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!