Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó élni? Mivel győznél...

Miért jó élni? Mivel győznél meg valakit, hogy az élet márpedig szép és érdemes élni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

napsütés, mosoly, zene, tánc...és megérzi az ember a ritmust...az élet ritmusát...pörgős, de nem az igát kell húzni benne...


7 évig voltam depressziós, szóval voltak sötét pillanataim...de alapból elég pozitív vagyok...hiperaktív is szóval eléggé energikus...én az embereknek inkább megmutatnám mint elmagyaráznám...persze elméletben is meg kell értenie, de jobb átélni...

2015. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
.... .... csak tépek egy sorszámot, hogy én is halljak biztató szavakat :(
2015. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2: ne a sült galambot várd, hanem lődd le te magad a galambot és süsd meg :)


miért másra vársz? ha te nem lépsz más sem fog...neked kell tenned a boldogságodért és nem arra várni, hogy más boldoggá tegyen...ha nem adsz nem is kapsz...

2015. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy rakás dolgot lehet csinálni, amitől jobban érzed magad. Először csak egyvalamit. Aztán egyre többet, és egyre jobban érzed magad.

Nekem pl. az alkotás volt ilyen.

2015. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 ezekre már én is ráébredtem, az adja a boldogságot,ha adok... De milyen nehéz elviselni, ha mindenhonnan elzavarnak, lekezelnek, nem akarják fogadni, amit adni tudok. Persze, a padlón lévő nyomorultaknak tudok adni.De megvan az esély, hogy őket felemelni onnan nem tudom, de magam is ott kötök ki.
2015. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Túlságosan jó dolgod van és nem tudsz mit kezdeni magaddal.


Ha egy középkori kínzókamrában sanyargatnának egy hónapig akkor pusztán azáltal hogy vissza kaphatod a szabadságodat boldogabb lennél mint valaha és ünnepelnéd hogy bármire megvan a lehetőséged az életben.


Ugyanez az elpunnyadás történik akkor is ha tele leszel zsetonnal.

Gazdag vagy, bármit megvehetsz de ez sem elég, el kell csalnod az állam pénzéből milliárdokat. De még ettől sem lennél boldog.


Gyúrós haverom a legjobb példa.

"majd boldog leszek ha 44-es karom lesz"

Aha persze, már 50-es van neki de telhetetlenebb mint előtte bármikor


Ha mindig a külső okokat keresed az élet értelmére akkor vesztettél mert mindig lesz "jobb" ami még nincs, amit el lehet érni, ami után érdemes futkározni és akkor megint elszalasztod a boldogságot.


nézd meg ezt, hátha beugrik milyen boldog életed van


https://www.youtube.com/watch?v=1fC6RP6tZ1Q

2015. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, a kérdés nem rólam szól, hanem csak úgy általánosságban érdekelt, hogy az emberek miért tartják szépnek az életet.

Nekem remek kis életem van,mindenem megvan, plusz hozzá egy mentális betegség, ami miatt nem tudom élvezni.

2015. ápr. 21. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a boldogságért érdemes élnem, és ha a boldogságom megvan akkor megvan mindened ami kell.
2015. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az élet maga a gyönyörűség! érezni ahogy a testedben áramlik a vér...mozogni, látni, hallani, érezni, elesni, sírni, nevetni, felállni...beszélni, táncolni, létezni!
2015. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!