Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok/mit tennéte...

Hogyan reagálnátok/mit tennétek, ha arra ébrednétek, hogy ma valójában 2008. április 23-a van, és az utóbbi hét évet csak álmodtátok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy amik abban a 7 évben történtek, legalábbis a legalapvetőbbek, megismétlődnének-e, vagy nem? De azt hiszem erre tudom a választ, és teljesen összetörnék. Pont 1 év lenne addig, hogy elvesztettem a legfontosabb személyt az életemben, ami ellen, ha akarnék se tudnék semmit tenni. Szóval egyrészről iszonyatosan örülnék és egész nap csak vele lennék addig az 1 évig, másrészt nem tudom hogy kibírnám-e még egyszer amin akkor keresztül mentem. Most is azt mondom, hogy bármit megtennék érte, hogy csak egyszer újra láthassam, megérinthessem, de azt h elveszítsem megint nem élném túl szerintem. Viszont ha mégis lenne lelkierőm vagy ezer dolgot másképp csinálnék ezen kívül is. Máshogy dolgoznám fel, máshogy alakítottam volna a kapcsolataimat, az iskolát szóval jól beletrafáltál a kérdéseddel:-)
2015. ápr. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszafeküdnék, hátha kiderül, hogy ezt is álmodtam és valójában még csak 2001 van.
2015. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ezalatt végeztem el az egyetemet, király lenne, hogy ennyi mindent tudnék előre :D meg azt is, miért baxtak ki utána a melóhelyemről...
2015. máj. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Széttörném a fejemen a teniszütőmet és elmennék világgá............ezt komolyan mondom......
2017. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azonnal szólnék anyámnak, hogy írasson át másik suliba és az úszásedzésekkel leállnék (volt egy balesetem, meg a suli az utâna következő évben nagyon rossz lett)

Sokmindent másképp csinálnék. Nen venném magamra a cukkolásokat, barátkoznék.

De nem lenne jó, ha visszakerülnék. Amikor kiírtad a kérdést, mélyponton voltam, de egyébként az utóbbi években rengeteg dolog rendeződött.

17f

2017. jún. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

átalakítanám a külsőm azonnal! (ombre haj, smink, szolizás)

újra várnám a 2014 őszét a Violetta sorozata miatt, aminek rabja vagyok a a mai napig is TINI HASONMÁS:D

és nem is hagynám a koncerten, hogy ne találkozzak vele élőben :D

nem hagynám meghalnia német juhászom...és a családomat sem hagynám széthullani ( válás)

van árnyoldala is..suli..nem túl kedves osztálytársak fúúúú rühellném végigjárni újra!!

meg a német nyelvvizsgám ahhh!! neee!

17/L

2017. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!