Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy mondjam el...

Szerintetek, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Szóval a történet az, hogy régebben tetszett nekem egy lány, akinek van egy pasija. Na most én nem igazán akartam hozzá úgy közeledni, hogy szerelemként, mert tiszteletben tartottam, hogy neki van pasija.

Ma már kiábrándultam a lányból (múló szerelem)

A pasija viszont csak most kapcsolt, hogy én régen szerelmes voltam a csajába és azt mondta nekem, hogy:

"Ha még egyszer a csajommal látlak akkor nem tudom mit csinálok veled" Na most több probléma is van. Első az, hogy a csajával osztálytársak vagyunk.

Hogyan mondjam el neki, hogy már nem tetszik a csaja és megnyugodhat ha egyszer a fiú konkrétan utál...


Ezt vegyem üres fenyegetésnek. Mert már nem szeretem a csajt és amúgysem akartam többé látni se a lányt...

Szerintetek?


2015. ápr. 23. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

???


Te hülye vagy, már bocsi? Az ilyen agresszív majmocskákat nagy ívben le kell sz.rni, nem pedig magyarázkodni nekik!

2015. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Spontánabbnak kell lenned.


Ahogy elmondta neked ezt a mondatot abban a pillanatban bal horog, jobb felütés.

Aztán ha magához tért az ájulásból szépen bocsánatot kér és el oldalog.

2015. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Röhögd ki és kérdezz vissza, hogy mivan öcsi, rezeg a léc a csajodnál, azért adod a nagyfiút?

Máskülönben mondd meg neki, hogy már nem érdekel és kész.

2015. ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!