Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti öltetek már álmotokban?

Ti öltetek már álmotokban?

Figyelt kérdés
Akár embert akár állatot. Milyen volt mikor felébredtetek utána?

2015. ápr. 26. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Öltem, de semmi furcsa nem történt utána, semmi különöset nem éreztem.Ugyanolyan álom volt mint a többi, max jobban érdekelt hogy mit jelenthet, de ennyi.
2015. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piriiiii ***** válasza:

Igen.

Hetekig rosszul voltam magamtól, mert iszonyú elevenen élt bennem az érzés... igazából még most is rosszul vagyok, 1-2 évvel később is.

Az volt a furcsa, hogy az egész álom, a sok körülmény, az előzetes részletek mind álomszerű volt és homályos, csak az a pillanat nem, amikor megöltem azt a valakit. Bár önvédelem volt, ha úgy veszem. De akkor is...

2015. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
persze
2015. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer álmomban szétmarcangoltam a fogaimmal egy szörnyet. Arra nem emlékszem, hogy emberi alakban voltam-e, vagy én magam is szörny voltam.
2015. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem.

Viszont már jöttem rá álmomban, hogy álmodok és nagyon király volt, hogy bármit megtehettem. :D

Kár, hogy csak egyszer volt ilyen.

2015. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy régi barátom bátyja (az életben nincs testvére) üldözött és megkéselt egy játszótéren, aztán mikor el tudtam venni a kést én is leszúrtam és elmenekültem. Ennél sokkal furább dolgok voltak az álmomban, azok jobban megmaradtak reggelre. Amúgy úgy éreztem, hogy az a barátom eléggé hátba szúrt régebben a való életben, úgy fogtam fel, mint egy metaforát.
2015. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem
2015. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam,hogy szemtől szembe fejbelövök valakit,már nem tudom hogy kit,de kifejezetten jól éreztem magam reggel ezért is volt furcsa,de jó álomként éltem meg.
2015. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam, hogy egy ismeretlent fojtogattam, de nem bírtam megtenni. Egyszerűen jöttek azok a gondolatok, hogy tényleg képes vagyok-e megölni, és nem bírtam megtenni. Aztán napokig gondolkodtam, hogy a valóságban mi lenne a helyzet...
2015. ápr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. De engem gyakran meg akarnak ölni álmomban.
2015. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!