Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy álmotokba...

Volt már olyan, hogy álmotokban tanultatok?

Figyelt kérdés
Amikor egész nap tanulok (egyetemista vagyok és elég sokat is kell), múltkor álmomban is mondtam fel magamnak az anyagot, ez normális?

2015. márc. 8. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és ez teljesen természetes.
2015. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

igen, vizsgaidőszakban elég gyakran elő szokott fordulni... :D egy párszor elfog a késztetés, hogy vegyem elő a könyvet, hajnali 3-kor

bár az gyakrabb, hogy angolul beszélek vagy énekelek álmomban

2015. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen, velem is előfordult már. Főleg amikor a záróvizsgámra tanultam.
2015. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen, előfordulhat. Velem is történt ilyen pár hete.
2015. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Persze, sőt! Kicsit tovább alszom, le is doktorálok.
2015. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Én egy időben metró vezettem éjszakánként, pedig semmi közöm hozzá, legfeljebb utasként.

Teljesen természetes az ilyen álom, hogy ébren is tanulsz, álmodban is.

Két baj van csak vele.

1. nem lesz dupla hatásfoka az igyekezetnek (pedig de jó is lenne).

2. nem pihened ki magadat, hiába aludtál. Legalábbis én fáradtan szoktam ébredni, ha álmom is olyan, mint a nappalom.

2015. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Én a kémiával szoktam így lenni :D

Most kezdtük el venni a gáztörvényeket és valamelyik nap vagy 2 óráig ültem egy feladat felett és sehogy se jött ki a jó eredmény, én meg már tök fáradt voltam és mondtam, hogy nem érdekel, megyek aludni. Lefeküdtem és még mindig ez járt állandóan a fejemben, hogy hogy kéne kiszámolnom és már így fél álomba voltam, amikor eszembe jutott, hogy p1*V1/T1 = p2*V2/T2 O_O És kiugrottam az ágyból és megint elővettem a feladatot és tök lelkesen elkezdtem számolgatni, de kiderült, hogy ez a képlet nem is jó erre a feladatra, mert nem is volt elég adat hozzá megadva -.- És utána megint lefeküdtem aludni és akkor is csak ez járt a fejemben, aztán reggel, mikor bementem az iskolába, megint ez volt az első dolgom, hogy óra előtt elővettem ezt a feladatot és számolgattam. És végül meg is lett a jó eredmény :3 Mondjuk azóta már találtam egy másikat, amit sehogy nem bírok megérteni xD

16/l

2015. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is a kémiával álmodtam. :D
2015. márc. 8. 23:05
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem. Azonos válaszok egyike 100%-on áll, másika meg nulla. Mi ez a hülyeség?
2015. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
valaki nem szeret tanulni... :D
2015. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!