Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki utál még élni? És még...

Ki utál még élni? És még csajom sincs, ti hogy viselitek ezt a mocskos életet?

Figyelt kérdés
úgy utálom már, ráadásul holnap még munkába is menni kell, komolyan mondom ha nem lennék egy ilyen gyáva féreg, most kinyirnám magam!

2015. ápr. 26. 22:48
 1/10 anonim válasza:
Mit melózol haver?
2015. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Neked legalább van munkád...
2015. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:( szegényke..
2015. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nézz animét
2015. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, csak meg ne nyomorítsd magad, az rosszabb. Ha van Guillotine-od vagy pisztolyod, csak akkor mehetsz biztosra.
2015. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tóth Bulcsú válasza:
100%

Most mondanám, hogy idővel jobb lesz, de akkor valamelyest hazudnék, mivel nem ismerlek sem téged, sem a helyzetedet, sem a jövődet.


Viszont eljutottál idáig. Végigküzdöttél a túlélésig rengeteget évet, és ha öngyilkos lennél, minden a semmiért lenne. Nem mondanám, hogy gyáva vagy, lehet, legbelül van egy megmaradt kis része az optimista énednek, ami meri remélni, hogy változhatnak még a dolgok.


Nem tudom, milyen a végzettséged, mit dolgozol, mennyit keresel, mekkora támogatást kapsz családtól, barátoktól, de ismerek embereket, akik a fentebb említettek közül szinte mindegyikkel gyérül áll, de mégis talált valamit, valakit, ami/aki folytatásra motiválja.


Mozdulj ki, vegyél részt minél több programban, járj konditermekbe stb. Minél több helyre mész, minél több emberrel találkozol, annál valószínűbb, hogy összejössz egy jó csajjal, vagy megismerkedsz új haverokkal, akik felkaparnak a padlóról, ha néhanapján pofára esel, vagy taccson van a hangulatod.


Remélem, hamarosan rendbe jönnek a dolgaid!

2015. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen meg tudlak érteni.
2015. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok ezzel,ma bese mentem dolgozni,nyomrék egy élet ez..
2015. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

kedves kérdező nagyon sajnálom hogy ilyen a hangulatod, ugyanakkor hadd kérdezzem meg, miért azt emeled ki hogy nincs csajod?

tényleg ez a legnagyobb bajod? gondolj bele ha lenne, sokkal jobb lenne a helyzeted? Hidd el tényleg nem akarok rosszat így ismeretlenül, meg nem is tudok rólad csak amennyit ide leírtál, de ez így kicsit fura

Megértem azt is ha emiatt szarnak érzed az életed. Abszolút. De ez ne legyen már elég indok arra, hogy ilyen gondolataid legyenek! Tudom, hogy jelenleg pont nem érdekel mások példája, de nekem sokáig pont azért nem volt barátnőm mert túl görcsösen akartam. Idővel elkezdtem jó értelemben lazázni, nem törődni hogy ki mit gondol rólam, és mindenhol, minden környezetben önmagamat tudom adni, és ez nagyon fontos. Így egy hiteles ember lettem, azt hiszem beképzeltség nélkül állíthatom. A társadalmi szabályokat megtartva (pl nem lopok, nem állok le bunyózni mindenkivel) de magam szabályai szerint élem életem, és jól érzem magam.

Amúgy a #6os válaszolóval teljesen egyetértek.

Kitartás, remélem tudtam segíteni és egyenesbe jössz :)

2015. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
.
2015. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!