Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjek hogy viselitek mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretsz még? kérdése:

Férjek hogy viselitek mikor feleségetek az anyukájával vagy a barátnőjével beszél telefonon?

Figyelt kérdés
A tipikus "női" telefonálásról beszélek, amikor a szókincs 15-20 szóra korlátozódik, de azt 45-50 percen keresztül ismételgetik. Mi a fiammal ilyenkor elmenekülünk. Nálatok hogy van?

2015. jan. 17. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenkor be kell zárni a szekrénybe. Ha apósnak van egy kis esze, akkor ő is bezárja a mamát a szekrénybe, aztán ott pletyizhetnek.
2015. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

A barátnős beszélgetések nálunk is gyakoriak... ilyenkor képes egy teljes délután elcseszni ilyen hülyeségekről dumálással.

Én egyszer elkezdtem kényeztetni őt odalenn. Ahelyett h lerakta volna a telefont tovább beszélt közbe a barátnőjével persze egyre nehezebben... :D azóta megismételtem néha, baromi izgalmas. Ha csak sejtenék a barátnői, mi folyik a vonal túloldalán...

2015. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

"a szókincs 15-20 szóra korlátozódik, de azt 45-50 percen keresztül ismételgetik"


Minden (viszonylag) normális nő nevében köszönöm ezt a csöppet sem lealacsonyító megjegyzést.

2015. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Nekem anyám annyit beszél, hogy tényleg csak néha mondok egy igent vagy egy jót, mert ha nem, akkor 5 perc monológ után meggyanúsít, hogy nem is figyelek vagy letettem.

De anyósom is hasonló, ő kb. tripla annyit beszél a párommal, aki próbál a szavába vágni, na az talán még idegesítőbb, amikor hallom a telefonjában üvöltő anyóst, ő meg ordít a telefonba, hogy anyós hagyja már abba egy pillanatra, mert hozzáfűznivalója van...

Barátnővel én chatelek, nem szoktunk beszélni, ha igen az kb 10 mp, hogy hol talizzunk.

2015. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!