Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mocskos dolog ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mocskos dolog ez, ezért szakítsak a pasimmal?

Figyelt kérdés

Engem elég jó nőnek tarnak, talán épp ezért se volt sose szerencsém a pasiknál, megcsaltak elhagytak stb.

1 éve együtt vagyok a pasimmal akihez nem vonzódok, nincs kémia, mert nem jön be. Azért vagyok vele, mert hatalmas szeretetet ad, más mint a többi KAN, végre van aki megbecsül szeret stb, szerintem ő sose csalna meg.


Lehet kémia nélkül kapcsolatot folytatni? Ezzel átverem szóval szakítsak vele? Mit csináljak?


2015. febr. 18. 19:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, ez átverés.
2015. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, aztán gyere át.
2015. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De szeretem nagyon, csak kémia nincs
2015. febr. 18. 19:58
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha csak azért vagy vele, mert ő legalább szeret, akkor csak mindkettőtök idejét pazarlod. Add meg neki az esélyt arra, hogy találjon valakit, aki szintén szereti őt, te meg találj magadnak mást, aki kielégíti minden igényedet. Helyesen gondoltad.
2015. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bátyádat is szereted, mégse vagy vele...
2015. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
4. szeretem!!
2015. febr. 18. 19:59
 7/24 anonim ***** válasza:
És őt nem zavarja, hogy nem viszonozod a szeretetét?
2015. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez nagy g*ciség ám. -.-
2015. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor valahogy próbáljatok meg változtatni. Mi az, ami miatt szerinted hiányzik a kémia? Valami nem tetszik rajta? Vagy az ágyban nem olyan, mint amilyet te kívánsz? Utóbbin lehet változtatni megfelelő kommunikációval.
2015. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hú ez nagyon nehéz kérdés. Ha nincs kémia, szerintem hosszú távon nem működne. Kérdés az, hogy szereted-e? Szexuálisan vonzódsz hozzá? Akkor talán megéri vele maradni, de ha unod vagy még taszít is testileg kicsit, akkor ne.

Rám is buknak a pasik, de főleg KAN-ok, ahogy te írtad, szerencsére a jelenlegi barátom nem ilyen. Sokak szerint nincs is egy szinten velem, túl jó nő vagyok hozzá képest, de nem érdekel, mert a kémia működik.

18/L

2015. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!