Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért ez a büdös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ez a büdös nagy helyzet a mai világgal? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 27. 12:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a világ nem fekete, vagy fehér, úgyhogy nem lehet általánosítani.
2015. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kíváncsi vagyok a véleményekre én is.
2015. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Most akkor te most rendes srác vagy rendes lány bunkó vagy ri#anc?

Mert ennek kb csak az utóbbi kettő számára van negatív üzenete.

2015. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
A kérdés az az, hogy miért ez a helyzet. :D ( A gyengébbek kedvéért még egyszer le írtam)
2015. jan. 27. 12:35
 5/45 anonim ***** válasza:

a képen szereplő feliratok valódi jelentései


rendes srác (uncsi) -> rendes lány (uncsi) -> bunkó (az előző számára izgalmas) -> ribants (az előző számára izgalmas)

2015. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
ez a mai nap leg gyerekesebb válasza. tudod 100x többet ér és izgalmasabb egy rendes lány, mert ő értük küzdeni kell, és nem szelfizgetős jelentéktelen senkik, akik a bulikban rohadnak, kirakják mindenük, van rajtuk 5 kg smink meg szívják anyuci apuci pénzét. :)
2015. jan. 27. 12:43
 7/45 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ez az ábra, jót mosolyogtam rajta.

Nem tudok erre választ adni, de valóban ez a helyzet :)

Persze tisztelet a kivételnek!

2015. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
mégis inkább járna a rendes lány a jelentéktelen senkivel...
2015. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

"szerintetek miért ez a büdös nagy helyzet a mai világgal?"


erre a kérdésedre válaszoltam, nem kell nekem magyaráznod, hogy a belső fontosabb meg miegyebek

2015. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

No akkor mondom, hogy én mit látok a környezetemben...

(40 évesen már láttam elég sok, hosszú kapcsolatot.)

Az ún. "rendes lányok" elég jelentős része valójában egy zsarnok, hárpia, akik keres egy papucs férfit, akit megfog magának, jól "betöri". Aztán idővel ráun, mert nem elég "férfias", és elkezd másfelé kacsintgatni. A férfi is, mert nyilván ő sem érzi jól magát az alárendelt helyzetében, azt várja, hogy felnézzenek rá, de ezt a feleség nem tudja neki megadni.

A képen azt láthatjuk, amint a rendes pasi elmegy munkába, a feleség pedig alig várja, hogy a szeretőjével csetelhessen, aki megadja neki azt a bizonyos "bizsergést", amit a férjétől nem kap meg.

A férj kissé nyúzott, mert átcsetelte az éjszakát, és alig várja, hogy felhívhassa az előző este megismert izgalmas hölgyikét, esetleg napközben össze tudjon futni vele egy pásztorórára. Egy-két éven belül rendesék el fognak válni. Ez ma a TIPIKUS rendes házasság.


A másik esetben 10 év múlva már nem ugyanazt a párt látjuk, már rég lecserélték egymást egy másikra.

2015. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!