Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok túllépni?...

Miért nem tudok túllépni? Miért nem sikerül elfelejtenem?

Figyelt kérdés

Erről írtam már ki kérdést, de röviden annyi, hogy tavaszi szünt előtt összevesztem a "barátnőmmel. Ő csinált egy kamuprofilt, abból írt nekem. Én hülye válaszoltam neki, álnéven volt, nem tudtam, ki ül valójában a másik gép mögött. Két napon át csak chateltünk, ez átment bizalomba, elmondtam neki a titkaim. És másnap kiderült, hogy kivel chateltem valójában. Baromira fájt, tisztára hisztirohamot kaptam, full leordítottam a csajt, nagyon összevesztünk. Azóta bocsánatot kért, megbocsátottam, de rájöttem, hogy valójában nem is bocsátottam meg neki, tisztára megalázott és átvert, azóta szóba se állok vele, ha ír, nem válaszolok, nagyon megutáltam. Pedig már egy hónapja. A csaj nem hiányzik, de a sztorit nem tudom elfelejteni, hatalmasat csalódtam. Mit tegyek, ha még mindig ott tartok? Hogyan felejtsem el ezt az egész hülyeséget???

13/L



2015. ápr. 27. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Látod, vigyázni kell ezzel a virtuális világgal!

Nem szabad két nap után kiadni a titkaidat egy vadideggennek! Inkább örülj neki, hogy csak a barátnőd volt a túloldalon, nem pedig egy szélhámos pedofil.

Ha bocsánatot kért, őszintén megbánhatta. Értékeld ezt, tanulj meg megbocsájtani, ez is az élet része.

Ha úgy érzed, hogy már nem bíznál benne ezek után, nem kell vele barátkoznod, de engedd el a haragot! Közöld vele, hogy megbocsátottál, de már nem lesz a barátnőd soha. Legalább ő is tanul belőle, hogy barátnővel ilyen tréfát nem űzünk.

És tényleg örülj, hogy nem lett nagyobb baj! Idegenekkel soha!!!

2015. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de jó nagy hülye vagy, hogy 2 nap után minden kis titkod kiadod... Inkább magadra és ne rá haragudj.
2015. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nyugodj csak meg, haragszom magamra is, ha ez megnyugtat.

De most az volt a kérdés, hogy hogyan lépjek túl!!!!!!!

2015. ápr. 27. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
idővel túl leszel rajta, sajnos sok mindent nem tudsz tenni
2015. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 50felett válasza:
0%

Vagyis te vagy felháborodva,mert félrekacsingatsz?

Nézzél már tükörbe és örülj neki,hogy nem dobott a barátnőd!!!!

2015. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!