Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek már elkéstem?

Szerintetek már elkéstem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Szeretnék táncolni. Sok barátom, akik táncolnak, mondták, hogy ők már 8-9 éves koruk óta táncolnak. Úgy gondolom, lehet, hogy már elkéstem ezzel. Tudom, ez nem olyan, mint a síelés, hogy x éves korig még meg tudod tanulni utána meg már nagyon nehéz. A nagy problémám inkább a testem. És ez most furán hangzik, de anonym az oldal, a nevemből meg nem igazán lehet bármire is következtetni :D


Szóval ami aggaszt az az, hogy nem tudom mennyi idő alatt lehet megtanulni és attól félek, hogy mire jól meg tudnám tanulni addigra nem kellek majd. Vagyis nem fogok jól kinézni, már az idősödő korosztályba kerülök, akiket már inkább kiröhögik a tánc miatt, mintsem szívesen nézik őket.


Mert nem magam miatt akarom csinálni. Azért akarom, mert tudom, hogy van hozzá mozgásom, és szeretnék ezzel örömet okozni az embereknek. Szeretném, hogy tetszen nekik az, amit én megmutatok magamból a táncommal. De lehet, hogy ez később már nem működne :/


Válaszotokat, megértéseteket és nem röhögéseteket előre köszönöm (17 éves srác)



2015. ápr. 27. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? 17 vagy...30 évesen meg majd azon gondolkozol, hogy "17 évesen de jó lett volna elkezdeni"...igaz kicsit nehezebb lesz, mert nem lesz az elején annyira benne a mozgásodban, de beletudsz jönni...
2015. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bontsuk csak egy kicsit le. Másoknak akarsz örömet szerezni a táncoddal, az annyit tesz, hogy fellépni szeretnél a tánccal. Ugyanakkor még nem tudsz táncolni.


Először tanulj meg táncolni a magad örömére. Előképzettségtől és adottságoktól függően pár évbe beletelik, míg megtanulod azokat a mozdulatokat előadni, amiket szeretnél és ahogyan szeretnéd. Amikor érzed, hogy oda ment a kezed, lábad, fejed, akkor és úgy, ahogy te szeretnéd, akkor kezded el élvezni. Ha már kellő rutinod van ahhoz, hogy ne foglaljon le teljesen a koncentráció, és élvezed is amit csinálsz, akkor az meglátszik rajtad. Onnantól működhet az, hogy másoknak örömet okozol a táncoddal.


Semmi sem lehetetlen. Ha ezt szeretnéd, el fogod érni.

Nem késtél el.

Erre csak egy rövid cikket linkelnék be. :)

[link]

2015. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!