Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hisztek a karmában?

Hisztek a karmában?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Először is szeretném leszögezni,hogy nem egy ilyen ezoterikus f******t akarok elindítani ezzel a kérdéssel,tehát az ilyenek kíméljenek meg.Az a helyzet röviden,hogy régen elég szemét voltam az emberekkel,főleg a nőkkel,sorban szedtem fel őket és persze akivel szakítottam jól megbántottam stb,kb mindenkivel szemét voltam.Aztán azt vettem észre,hogy csak 1 lány és a 2 legjobb barátom áll mellettem,és senki más,fél év alatt teljesen tönkrementem.Itt kezdtem el hinni a karmában,és tulajdonképpen más emberek történeteire lennék kíváncsi ezzel kapcsolatban.

2015. ápr. 28. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Számomra ez inkább egyszerű logika. Ha gonosz vagy az emberekkel, természetesen kerülni fognak. :)
2015. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt kapsz amit adsz.
2015. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit tettél, azt vissza is kapod, és mikor azt hiszed nagyon rossz az élet a sok sorscsapástól, akkor majd tudatosodik benned, ez a karma, ezt kapod, valamiért cserébe.
2015. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez pont így történt!Azóta sokkal jobb ember vagyok!
2015. ápr. 29. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!