Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magas, modell alkatú lányok,...

Magas, modell alkatú lányok, mit üzennétek az alacsony, ronda pasiknak, hogy ne legyen bennük kisebbségi komplexus?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 07:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%

"Amúgy nem lepontozni kell azt a lányt hanem lehet utánacsinálni. :))"


Talán töressemm el a lábam, hogy ne 172 legyek, hanem 182?...

És mielőtt a fejemhez vágnád rühellem a szilikonlibákat.

2015. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

Talán töressemm el a lábam, hogy ne 172 legyek, hanem 182?...


Hol van az elő írva, hogy kidolgozott testű csak 180 felett lehet valaki? Most komolyan ez a kifogás? Nem attól lesz jó csaj vagy pasi valaki, mert magas. Magasan is lehet túlsúlyos vagy épp anorexiás.

2015. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Meg amúgy nem te vagy az egyetlen akit nem kérdeztek meg születése előtt arról, milyen magasra akar majd nőni. Ez a lány is hanyagul, durcásan odavághtatta volna hogy most törjem el a lábam hogy ne 182 hanem 172 legyek? Hogy így több potenciális pasim legyen? Nem, ő inkább felállt a fotelból és gyönyörű alakot szerezett magának KEMÉNY MUNKA árán. Aztán felveszi a kihívó csini ruháit, amiért persze a sok irigy fotelhuszár majd meg pukkad :))) Szerintem ügyes kislány.
2015. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

kérdés megfordítva: Testépítő, adonisz férfiak mit üzzennétek az alacsony (vagy éppen magas), csúnyácska (vagy éppen kövér) lányoknak, hogy ne legyen bennük kisebbségi komplexus?


Őszintén? Tele van az utca marha jó nőkkel, ezt így nőként is látom. Minden tiszteletem az övüké, hogy törődnek a külsejükkel, hogy sportolnak, hogy nem zabálnak összevissza mindent. Nekem mindig más prioritásaim voltak, inkább gépeztem, vagy írtam, olvastam vagy moziztam,vagy éppen jókat ettem, minthogy a konditerembe merészkedjek. Külsőm átlagos, kivéve a túlsúlyom, mert az a mai magyar lányok (ha egyáltalán van ilyen kategória) többségéhez képest már majdhogynem különleges :D (40/42-es méret)

Hát nem is kapom minden ujjamra a jobbnál jobb pasikat, hiába vagyok többdiplomás, értelmes, művelt. Ahhoz rengeteg sok energia és motiváció kell, hogy olyan összeszedett és csinos legyen valaki nap mint nap.

2015. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, de te nem is fröcsögsz rájuk habzó szájjal, hogy hogy merészelnek ilyen meg olyan nőt/férfit felszedni maguknak. Nekem sincs kidolgozott testem, de ha azt látom, hogy valakinek igen, én is megemelem a képzeletbeli kalapom, és magától érthetődőnek veszem, hogy neki hasonlóan jól kinéző dögös párja van. Meg nem jövök ilyen badarságokkal, hogy nekik minden az ölükbe hullik. Hát nem, ők is tesznek magukért nem csak vannak mint az a bizonyos a fűben.
2015. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel egyetértek, én mondjuk nem is olyan régen világosodtam meg :) Teljesen ki voltam akadva a pasikra, hogy miért nem kellek mindegyiknek, pedig milyen belső értékeim vannak. Aztán találkoztam egy hasonlóan értelmes, intelligens, művelt fiúval, aki vasággyal volt vagy 40 kiló, és rájöttem, hogy azért a vonzalom nem csak a belső értékekről szól.

Oda kell figyelni a csomagolásra, na :)

2015. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, álszent dolog azt állítani, hogy a beleső a legfontosabb. De ez a férfiakra is vonatkozik. Jó, van itt pár picsogó, aki megpróbálja meggyőzni magát arról, hogy ez csak a nők tulajdonsága, pasiknak aztán mindegy csak kedves legyen meg okos, meg szerény...aztán a valóság az, hogy bár fontos ez is nekik, igen csak szelektálnak külső alapján is. Mindenkinek házi feladat magába nézni, és megállapítani mi benne a negatív/pozitív. Nem tudom mi ebbe a nehéz. Miért kell mindenért a másik nemet okolni. Én sem vagyok nagy ego barby meg népszerű, mégsem lettem feminista érdekes módon :)
2015. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Brené Brownnak van egy nagyon jó könyve (Bátraké a boldogság), ő sokat ír erről az elvárásról a nők felé (de ugyanígy a férfiaknak szóló elvárásokról is!!! mi is pakolunk a fiainkra azért elvárásokat rendesen). Ő is, hozzám hasonlóan ettől a kedves, okos, szerény(vagy szende vagy csendes) szentháromságtól megy a falnak. :))


De ez így már nagyon elvezet az eredeti témától :) Várjuk a modell alkatú lányok jelentkezését, üzenjenek az alacsony, rondának mondott pasiknak.

2015. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok. :D Nekem bejönnek a kicsit alacsonyabb pasik. XDDD Nem tudom miért, de ha valaki 180 cm felett van kicsit megrémülök tőle...
2015. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
170 cm-es lány vagyok jó alakkal, de valahogy zavarnak az alacsonyabb pasik, mert mellettük olyan tramplinak érzem magam.
2015. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!