Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van annyi alacsony fiúnak is barátnője, de nekem mégsem, ők mitől jobbak? Túl csúnya lennék vagy a félénk, visszahúzódó, lányokkal szemben zárkózott természetem a probléma?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem megyek oda a lányokhoz sosem beszélgetni, mert úgyis elutasítanának és nincs szükségük egy ronda pasira, aki nyomul rájuk vagy idegesíti őket. Sosem éreztem, hogy jó pasi lennék, tesómék is folyton lerondáztak és ezért lettem ilyen fura, félénk, gátlásos fiú felnőttként is.

2012. okt. 3. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:

"Úgy értem, hogy nem megyek oda a lányokhoz sosem beszélgetni, mert úgyis elutasítanának és nincs szükségük egy ronda pasira, aki nyomul rájuk vagy idegesíti őket. "


kérdésen a válasz

2012. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod a kérdésed máris megkapod a választ!


Szép estét!

2012. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Feltettél egy kérdést amire választ adtál lentebb! Sok szerencsét !
2012. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokan önbizalmat pofáznak az oldalon erre az esetre. Én is ilyen vagyok.
2012. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah, és agresszívnek kell lenni.
2012. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért ezt és a kb teljesen ugyanilyen kérdéseket nem hiszem el.. NEM BIZTOS NEM EZÉRT amit írtál, ahogy te is biztos gondolod. Gondolom csupán jobb példa híján írtad pont ezt. mmm micsoda véletlen.


Szóval ennek úgy mi értelme igazából? a lerondázás nem szép, de ezt a tesóid anélkül is mondhatják hogy nem vagy az, mert csak. Én sokszor le hülye ídíótáztam a bátyámat mert olyan kedvem volt.

2012. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg komolyan gondolják, én is rondának tartom magamat és emiatt nem merek lányokhoz odamenni, meg más lány is kigúnyolt már, mert ronda nagy orrom van. De amúgy sem vagyok jó pasi, szóval megszívtam, nincs miből erőt merítenem, így nem is tudom elhinni, hogy kellenék egy lánynak is.
2012. okt. 3. 21:56
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

És más,, szóval most vettem észre hogy felnőtt fiúként. Ergo gondolom 20 fölött, persze nyugi ezzel nem akarok plusz nyomást gyakorolni, 25 évest se mondanám igazán felnőttnek szóval no elvárások. Viszont ha ez így van, és gátlásos lettél e miatt. Akkor öö, akár menj házi orvoshoz és kérj beutalót neurológiára, max azt mondják hogy nincs semmi. Vagy pszihomókus. Vagy szép lassan kezd magad vissza "rehabilitálni" az életbe, eljársz ide-oda stb.


Igazából ezt így fordított sorrendben, előbb ez aztán ha gondolod meglátogathatod a pszihomokúst, BÁR egy tényleg jó társaság csodákra képes,, ha van. Szóval ha ennyiben hagyod ezt, nem próbálsz tenni ez ellen, akkor simán elképzelhető hogy 30 évesen és tovább is ezzel találod magad szembe,. Ja vagyis nem, mert akkor már még rosszabb lesz, akkor már minden remény elvész.

2012. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-assal egyet ertek,es ha nem akarsz tenni valamit a valtozas erdekeben akkor ez a kerdes is felesleges,irhatunk itt barmit,te vagy az akinek meg kell tennie a lepeseket,nem tudom mennyire vagy "ronda" de fogadok hogy nalad "rondabbaknak" is van baratnoje,nekem eleg nagy az orrom (romai vagy milyennek mondjak ami nekem van,olyan sas orru vagyok)de kijarok bulizni,csajozok es van baratnom.Allitom hogy nem a kulsoseg a legfontossabb,hanem a duma!!
2012. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy az nem gond, hogy megszülettél? vagy az, hogy élsz? vagy az, hogy eszel? vagy az, hogy fiú vagy?..nevetségesek vagytok mind.. minden na egy ilyen kérdés.. a faszomnak is elege van már ebből..nőjetek fel FÉRFIAK vagytok nem hisztis kislányok.
2012. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!