Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dm-es biztonsagi orok?

Dm-es biztonsagi orok?

Figyelt kérdés
A kerdesem, h mit szoktatok csinalni,ha titeket is kovet es a polcok kozul leselkedik. Sajna, akarhanyszor megyek, mindig ez van, egyszer jol be is egetett azzal,h ugy latta,h lopok,es kozben nem is,de ebbe most nem mennek bele. Valami vicces beszolas, vagy barmi mas, amilyet ilyenkor lwhet csinalni?
2015. máj. 1. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy nem zavar, de nem csinálok semmit, mert összességében a munkáját végzi.

Ha jogtalanul megaláz akkor ne hagyd magad, kérd el a panaszkönyvet!

2015. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

én ilyenkor szoktam, egy órát sétálgatni, összeszedek minden vacakot, aztán meg szépen a kezébe nyomom és kisétálok.

a másik amit szoktam, hogy odamegyek hozzá és megkérdem mosolyogva hogy segíhetek-e valamiben? ha nem, megkérem szépen hogy legyen oly drága diszkrét távolságot tartani.


Az is előfordult már hogy miután sokat tanakodtam valami termék előtt, a szekus jött érdeklődni hogy mit szertnék, mondtam, hogy békességben vásárolni, de ha kitalálja hogy a csajomnak milyen tampont kell venni örömmel hallgatom.

2015. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Sétálj a tamponokhoz és kérd ki a véleményét, hogy szerinte melyik a legjobb.


Egyébként a DM-ben pont nem szoktam biztonsági őrrel találkozni. A rossmannban találtak meg mindig, azóta nem szívesen járok oda.

2015. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább Rossmannban tapasztalom. Le se veszik rólad a szemüket, nagyon idegesítő. Pl mikor micellás vizet válogattam nem is egy állt oda :D
2015. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk is a DMben vannak a biztonsági őrök. Logikus következtetés nem megyek oda :)

Mikor állok a tamponoknál és odajön fél méterre mögém és néz? Hagyjuk már

2015. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megtanultam nem figyelni rájuk. Meg lehet szokni, egy idő után észre sem veszi az ember.


Amúgy meg dedós dolog a beszólogatás. Ők is tévedhetnek, és inkább nézessék végig vki táskáját, ha gyanús, mint hogy ellopjanak vmit, mert azt a dolgozók béréből vonják le. Úgy állj hozzá, hogy csak a munkáját végzi. Vagy max. annyit mondani neki, hogy elnézést, tudom, hogy a munkáját végzi, de ne kövessen ilyen feltűnően, mert kellemetlenül érzem magam. Maximum.

2015. máj. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom, kaptam egypar jo otletet :DD
2015. máj. 6. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!