Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jársz strandra?

Miért jársz strandra?

Figyelt kérdés
Tehát ha szoktál strandra járni, milyen okból, céllal teszed? Persze több is lehet, hogy miért.

2015. máj. 5. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Évente egyszer-kétszer megyek strandra és azért, mert nagyon szeretek úszni. Viszont a bőröm sem a medencés klóros vizet, sem az erős napsütést nem bírja (hiába fújom be magam 50+-os napvédővel), szóval csak tóban tudok fürdeni és csak akkor, ha enyhén felhős az idő :(
2015. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Imádom a nyarat, a pancsolást, úszást, akár medence, akár tó, imádom a vizet, a napfényt, napozást... nem beszélve a lángosról. :D
2015. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a napot, vizet. Főleg a természeteset. Úszni is.
2015. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szeretem a vizet és nagyon poénos a vízben lubickolva a tó körüli hegyeket (dombokat, de ez Magyarország, én pedig alföldi gyerek volnék, ezek nekem hegyek és kész, de a nevük is az, csak a magasságuk ilyen 200 méter...) nézni a pár km-re levő szabadstrandon... Medencés helyre ritkán megyek.


Amiért nem járok, az a testem és fürdőruhám mutogatása. A gyk-ról tudtam meg, hogy van, akit annyira érdekel, hogy hogyan néz ki a strandon, hogy ha van rajta felesleg, nem jár. Ez először elég sokkoló volt, hát kit érdekel, ott a víz, a nap, a fák, a meleg, a minden :D Ugyanazért megyek strandra, mint 2-3 évesen, nekem fura, hogy pár vagy akár 30 kiló az útjába áll valakinek s eldobja ezt a lehetőséget. Milyen már nem strandolni sosem...

2015. máj. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Milyen már nem strandolni sosem..." Elég jó.
2015. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket!
2015. máj. 6. 13:22
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös, ha írnál erről, (engem érdekelne), itt teheted meg:

Ki akartam egyébként is írni a köv. kérdést, most kiírtam: Miért nem jársz strandra? :


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__68305..

2015. máj. 6. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert imádok úszni, pancsolni, meleg időben vízben ázni, a vízi csúszdákat is különösen szeretem meg hullámmedence is nagy kedvenc. Ezek miatt járok, nekem ez a szórakozás. Nyáron minden hétvégén strandon vagyok.
2015. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát nekem nem jó, ötös, most, hogy külföldön vagyok, s itt hideg a víz, nem lehet belemenni, és napozni se nagyon, mert nincs olyan meleg.
2015. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!