Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16L, Mit tegyek, hogy egy fiú...

16L, Mit tegyek, hogy egy fiú észrevegyen?

Figyelt kérdés

83kg vagyok,de sokan mondták már,hogy gyönyörü is,azonban minden srác csak egy őrült havercsajt lát bennem.Szeretnek velem lazulni,de többet egyik se akar.

..elléggé egyedül vagyok.Szeretném,ha végre valakivel boldog lehetnék.


2015. ápr. 10. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugi, majd egyszer lesz, nem maradtál le még semmiről.
2015. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok, de én megvagyok lányok nélkül még :D


18/F

2015. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sztem állj bele egy komolyabb fogyókurába

kevesen vállalnak be egy 83 kilós barátnőt, ez a rideg valóság

2015. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha 16 évesen 83 kg vagy lehet hogy tényleg gyönyörű vagy de érdemes elgondolkodni hogy nem csak jófejségből mondják-e és ha igen akkor kicsit le kell fogyni hogy többet akarjanak

Ezt tapasztalatból írom mert nekem is van egy ugyanilyen ismerősöm és nagyon nem szép de ő megvan róla győződve

2015. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kristabell válasza:
Akkor fogyókúrázz,ha te magad nem vagy képes elfogadni saját magad,ha magadnak nem tetszel!!!Mert itt az a kérdés,miért is akarnál lefogyni?AZért,hogy megtaláld azt a srácot,aki önmagadért elfogadna,márpedig ha valaki önmagadért elfogad az azt jelenti,hogy a belsődért szeret.Vagy azért akarsz lefogyni,hogy a srácok akarjanak tőled valamit,az a valami pedig,ha tényleg gyönyörű vagy és le is fogysz,a szex lenne!Szóval akkor fogyókúrázz,ha saját magadnak akarsz első sorban megfelelni.Mozogj sokat és a közérzeted is sokkal jobb lesz!Az önbizalmad is több lesz és így a kisugárzásod is megváltozik ha jól érzed magad a bőrdben.Egy csábító pillantás,egy magabiztos kisugárzás és a szép haj öl!:)Próbálj keresni valami hozzád közel álló sportot és próbáld meg benne jól érezni magad!!!!Látni fogod a változást.
2015. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogyókúráznod kéne.
2015. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ártana változtatni az életmódodon. Gondolom nem 185 centis magasság tartozik a 83 kilóhoz. Fontos az első benyomás.

Egyébként meg legyél közvetlen és barátságos, beszélgess veled egykorú emberekkel. Előbb utóbb úgyis találkozol valakivel, aki a molett csajokra bukik. Persze a kört tudod bővíteni ha leadsz egy keveset.

2015. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2015. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!