Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Évek óta szomorú vagyok,...

Évek óta szomorú vagyok, szerintem depressziós még mindig, valahogy kilátástalannak látok mindent, mintha 6-7 éve elromlott volna minden, semmi nem tesz boldoggá ami régen. Mit tegyek? 20/Fiu

Figyelt kérdés

Sportolok, tanulok idén éretségizem de mindent mint egy robot úgy csinálok.Lányoknál sokszor próbálkoztam mindig valamit elszúrtam vagy túl rámenős voltam vagy túl hanyag, vagy megcsaltak ebből kifolyólag egy hónapnál tovább barátnőm se volt, bárhogy szeretttem volna/szertenék:/. Szívem szerint kisírnám magam, de azt se tudok, nem megy pedig keserű az élet, bárhogy akarok 5 éve nemtudtam, akkor is temetésen utoljára. Úgy érzem kezdek megőrülni a magányba és a szomorúságba, nem tudom meddig bírom még tovább. pszihológusnál voltam nem segített.

Családommal semmi gond,talán csak ők szeretnek,barátaimba már nemtudom kibe bízhatok mert vágtak át azok is már. inkább haverok..valahogy nem látok kiutat,nem tudom sínen lesz e az életem valaha..:/őszintén boldog talán 12 évesen voltam amikor valahogy szebbnek jobbnak tünt minden,csak a mese érdekelt,játék..azóta egyre rosszab csalódások és kudarcok sora..

külvilágnak nem mutatom mit érzek legbelül.mindenki azt hiszi rólam kőszívem van és semmi se ingat meg.



2013. ápr. 9. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne pszichológust,hanem PSZICHIÁTERT keress fel. A pszichológus nekem sem használt a depresszió ellen,sőt mégjobban felszakított sebeket. A pszichiáternek elmondod ugyan ezt,rendes diagnózist állít fel,és segít hogy merre haladj tovább.


De ha gondolod írj privátban,és leírom ennek mi a pontos menete,hátha segit. ;)

2013. ápr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha visszaemlékszel arra az időre amióta megromlott a kedélyállapotod akkor azt is tudhatod mi rontotta el? Nagyon sokan érzik,gondolják ugyanazt amit te és nemcsak a te korosztályod hanem ettől jóval idősebb generáció. Sajnos olyan tapasztalatokat szereztél ami nem igazán jó,de próbálj meg túllépni rajta! A szerető családod biztosan támogat ebben.Van-e olyan tevékenység amit nagyon szeretsz csinálni,ami felold,mert akkor gyakrabban tedd!Mi az a terület ahol sikereket könyvelhetsz el? 20 évesen még nem maradtál le semmiről,nem veszítettél el semmit! Talán a gyakori kérdések és válaszok lapján feltehetnéd a kérdést:Ki mikor,hányszor csalódott abban akit barátnak hitt?
2013. ápr. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor egy pszihiátert majd felkeresek. Hát hogy mi romlott el nemtudom..talán a mai világ értékrendjeivel nem tudok megegyezni(csak a bulizás,piálás,drogok,mindenki kúr mindenkivel stb. és főleg a korosztályom bár a következő réteg mégroszabb lesz gondolom )kiskoromba nem ilyennek gondoltam a felnőtté válást.. sikerekre alig emlékszem,inkább a kudarcok veszteségek jobban megmaradtak ,mert több volt sajnos, a versenysporot már rég abbahagytam. örömömet meg nagyon semmibe se lelem nem cigizek,nem iszok és nem használok mást se,talán az evésbe,meg ha már túlvagyok az edzésen és aludhatok otthon.
2013. ápr. 9. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Tanulsz még? Azt mondod sportoltál akkor a fizikai erőd biztos jó: a környékeden természetbarát egyesület működik-e? Jó lenne ha egy kicsit kitágulna a világ körülötted,talán az említett szervezetben megtalálhatnád a hozzád hasonló gondolkodású embereket? Milyen lehetőségeid vannak hobbi tevékenységekre? Próbáltál faragni,festeni vagy inkább a szerelések amik mennek? Megkérdezhetem kinek voltál a temetésén?
2013. ápr. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Énis hasonló helyzetben vagyok igaz csak most leszek 20.

Ha meg lesz az érettségi az egy nagy élmény lesz, ad egy kis önbizalmat, akkor kell elrajtolnod!

És legyen egy jóbarátod akinek ezeket elmondhatod, mert ugyan ez is ér valamit, és mondunk tanácsokat is, de személyesen elmondani valakinek aki együttérez sokkal hatásosabb, többet ér.

Megértő lányt nem könnyű találni, de van és a Te környékeden is biztosan van, már csak meg kell találnod, megismerned onnantól úgyis adja magát minden hiszen volt már néhány barátnőd.

Helyre lehet ezt még hozni, nem késő és várhat még rád sok jó és szép!

2013. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!