Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyének nézhet egy kisbolt...

Hülyének nézhet egy kisbolt pénztárosa, ha több alkalommal vásárolok egy adag édességet?

Figyelt kérdés
Néha el szoktam menni és akkor veszek egy adagot, de úgy érzem emiatt az ottani pénztárosok már furcsa szemmel tekintenek rám.
2015. máj. 8. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznak vele,hogy hányszor mész be egy nap és mi veszel nekik az a érdekük ,hogy minnél nagyobb legyen a fogyasztás ha óvszerből élnek meg akkor abból teljesen mindegy pénz az pénz.
2015. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam pénztárosként több helyen is és mondhatom, hogy sem engem, sem a kollégáimat nem érdekelte soha, hogy ki, mit, hányszor és mennyit vesz. A legtöbb áru úgy megy át a kezünk alatt, hogy fel se fogjuk, hogy az tulajdonképpen mi, csak húzzuk le a kódot, pötyögjük be az árat és kész. A lényeg, hogy legyen elég bevétel ahhoz, hogy senkit ne rúgjanak ki.

Egyetlen egyszer döbbentem le a kb. 5 év alatt, amikor egy fiatal csávó odaállított a kasszához 144 darab Kinder tojással, akkor mondtam is, hogy "húha!", de csak nevetett és adta a kis papírt, hogy erre meg erre a névre kér számlát, szóval valószínűleg valami viszonteladó lehetett.

Te meg nem vagy egy kicsit paranoiás?

2015. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is és mások is vesznek több alkalommal nemcsak egy adg, hanem több adag édességet is.
2015. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na én is pont így vagyok ezzel :D
2015. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pénztáros számtalan embert kiszolgál egy nap, szerintem nem is emlékszik rá, hogy te éppen mit vettél legutóbb. Legfeljebb akkor tűnik fel neki, hogy minden egyes nap, ugyanabban az órában, ugyanazt veszed és mondjuk jellegzetes megjegyezhető arcod is van hozzá. Akkor esetleg megjegyzi, hogy ó már megint itt jön a fickó, aki napi öt Milka csokit bezabál, de akkor sem hinném, hogy emiatt elítélne. Én dolgoztam olyan helyen, ahol embereket kellett kiszolgálni (nem pénztárosként) és abszolút nem kötöttem össze az embereket az adott cuccal, amit elvittek. Legfeljebb, ha valami furát vitt, akkor megjegyeztem, hogy ó ma volt valaki, aki furát vitt, de azt nem tudtam volna már megmondani a nap végén, hogy egyáltalán férfi vagy nő volt-e az illető... Hidd el, nem fogják memorizálni, hogy ki mit vesz.
2015. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!