Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak? Ez már egyre...

Mit csináljak? Ez már egyre jobban zavar.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy panelban lakom(egyedül).És mikor ide költöztem,láttam,hogy a pont az én lakásom alatt van egy kisbolt.Örültem,mert így akkor ha kell valami,csak leugrok és megveszem.Hát igen,az a valóság,hogy ez a kisbolt egy elég "koszlott" kis hely,pl. múltkor bemegyek és kerestem egy magazint.Nem találtam megkérdeztem,hogy van-e ebből a magazinból(volt már más helyeken,hogy egyszerűen csak nem rakták ki),és a nő telefonált akkor pont ezt felelte:"nem tom,nézze meg még ott...".Tehát nem,hogy mondta volna,hogy nincs,csak simán mondta,hogy izé,akkor nézze meg arra.Mentem le kenyérét,adott egy "száraz fájdalom" kenyeret.És még odajárnak ilyen romák,meg öreg alkeszok sörért és ott kiáltoznak..Ráadásul ma meg egy útépítő pasas ott cigizett.Kissé elegem van,hogy alattam kiáltoznak,cigzinek meg söröznek,mert rendszerint a beszélgetésük kiablás,sokszor cigány nyelven,meg alpári beszéddel.

2013. nov. 9. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás, fel kell jelenteni a bolt tulajdonosát. Semmilyen papírban nincs az leírva, hogy neked el keljen tűrnöd azt, hogy alattad mindenféle alpári népek zajonganak. Tegyél panaszt. És én a helyedben többször a boltba sem mennék be.
2013. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kösz a gyors választ! :) Nem tudom,igazándiból már gondolkoztam feljelentésen.Lehet,hogy tényleg teszem.

Mások válaszát is várom még!

2013. nov. 9. 14:32
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
A cigarettázás egyelőre nem bűncselekmény, szóval szokjad.
2013. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen nem Bűntény. De kedves válaszoló! Kicsit éld már bele magad az ő helyzetébe. Szinte egy kocsma felett lakik! Hol van az leírva neki, hogy ezt el kell viselnie? Te elviselnéd? Nem. És ahogy olvashattad a bolt is szörnyű állapotban van mert a kiszolgálás egyenlő a nagy nullával. Teljesen megértem, hogy ki van akadva. Szerintem előbb el kellene gondolkozni a helyzeten és nem bunkó "tanácsokat" adni. (első válaszoló voltam.)
2013. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azt tudom
2013. nov. 9. 15:12
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm.Tényleg,szinte egy kocsma felett lakom.És komolyan mondom,én nem tűröm
2013. nov. 10. 18:26
 7/12 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem a szomszédnőmmel(én 25 vagyok ő pedig 40,de egész jól megértjük egymást)és ugye ő is a "kocsma" felett lakik,csak ugye én pont felette,ő meg tőlem jobbra.És ő mondta nekem,hogy ez ő mennyire idegesíti,sőt még megkérdeztük a tőle balra lakót,aki egy 50 körüli férfi és ő is egyetért.Mondtuk,hogy esetleg szóbajöhetne az aláírásgyűjtögetés a bolt ellen,de aztán abban egyeztünk ki,hogy legelőször megpróbálunk beszélni velük.De az gond,nem nagyon merünk,csak a férfi.Mondjuk a boltosnő is egy nagy cigiző,a másik eladó,aki egy férfi,az meg egy alkesz.Tehát így állunk.
2013. nov. 11. 20:46
 8/12 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha cigizik, vagy alkesz valaki? Nem kell egyből gatyába fosni. A dohányfüstöt mint mondták, szokhatod, azt el kell tűrnöd, vagy le kell menned rendet rakni közöttük.

A bolt előtt fetrengéssel, üvöltözéssel már túl messzire mentek. Feljelentés, és kész.

2013. nov. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó...

Könnyű úgy osztani az észt, hogy a minden napokban nem te éled ezeket át.

2013. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Dohányzok, és a sarki boltba járok le sörért.

Gyújtsatok fel!

Vagy inkább jelentsetek fel. Upsz, az nem megy, GYIK-en kérdezgetni könnyebb.


Mégis milyen válaszokat vártok? Hogy van valamilyen spray, amivel ha körbefújjátok a boltot, taszítja az alkoholistákat?


Komolyan, mire számítottatok?

2013. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!