Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Csak véleményekre lennék kíváncsi.

Múlt hét csütörtökön megismertem egy lányt a buszmegállóban, teljesen jól elbeszélgettünk, megszerettem volna kérdezni a nevét, de megelőzött, egymás mellé is ültünk (ő ült mellém, nem én tolakodtam oda magam, és lett volna máshol hely), majd mikor egy helyen szálltunk le még megbeszéltük, hogy facebook, és még folytatjuk. Előbb ért haza pár perccel, és láttam, hogy rögtön bejelölt, rá is írtam, azonban eléggé tőmondatokban felel, mi lehet a probléma?

Nincs semmi olyan tartalom a facen, gyakorlatilag csak akkor használom, ha beszélni akarok valakivel, postolni is fél évente egyszer max egy zenét, az ízlésünk is több helyen egyezik, és nem érzem magam nyomulósnak, tolakodónak, miközben írok, mégsem nagyon kapok 2-3 szónál többet egy válaszban.

Mi lehet a probléma?


Szeretnék vele beszélni, de már írni sem nagyon merek mit.


2015. máj. 8. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A facénak ez az átka! Na meg a nők! Aztán az eseményt hatványozhatja az is, hogy lehet pasija is van, és nem tud sokat írni.
2015. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem hagyd rá.És próbálj meg többet dumálni vele persze hagyd,hogy továbbra is pár szóba válaszoljon. Mert mi van,ha neki ez a stílusa vagy neten nehezebben nyílik meg és jobb szeret személyesen dumálni.De ha már nagyon zavar lehet,hogy nem ártana rákérdezned. :/
2015. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!