Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Neki kell lepnie?

Mit tegyek? Neki kell lepnie?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki 2 evvel felettem jar. Olyan baratsagosnak tunik es azt hallottam jofej, es nagyon helyes is. Mostanaban egyre jobban erdekel, de ugy erzem, keves lennek hozza(bar masok szepnek es intelligensnek, segitokesznek, viccesnek tartanak. Eleg sokszor probaljak ezeket belem verni). Multkor mondta 2 baratnom hogy nezett engem meg neha osszeer a tekintetunk de mindig elkapom. Bejeloltem fb-n, mar ismerosok vagyunk. Szerintem neki kene valamit jeleznie ha o is erdeklodik irantam. neha meg nem tudom, egyertelmubbe kene-e tennem szamara. De beegni se szeretnek.

Olyan gyerekesnek erzem magam:D

16/l

(bocsi, mar nemreg kiirtam egy ilyen kerkerdest de nem igazan kaptam választ)



2015. máj. 11. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj rá te, kezdjetek el megismerkedni, hidd el a fiúk szeretik, ha a lány lép először. És itt még csak ismerkedésről van szó, szóval ezzel miért égnél be?:)
2015. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2015. máj. 13. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!