Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól gondolom, hogy most neki...

Jól gondolom, hogy most neki kell lépnie?

Figyelt kérdés

Röviden, tömören: van egy pasi, akivel a múlt hónapban találkoztam egy rendezvényen. Régebb óta ismerjük egymást (futólag). Ekkor nagyon aranyos volt, bókolt, stb. Megkerestem FB-n, ezt követően rámírt, elkezdtünk levelezni, később chatelni (szintén Ő kezdeményezett.)Itt célozgatott rá(nem is egyszer), hogy tetszem neki. Múlt héten ismét találkoztunk egy összejövetelen, de nem történt semmi extra (sokan voltak körülöttünk). 3 napra rá elmentem egy előadásra (tudtam, h Ő is ott lesz), de Ő is tudta, h ezért mentem. Kedves volt, utána hazavitt kocsival és azt mondta majd ír, ha lesz valami hasonló alkalom, majd elhív. Azóta semmi...tudom, elég triviális kérdés, de megvárjam míg ír? Nem akarom "lerohanni"...

Minden normális választ köszönök!

24/N


2015. ápr. 22. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nője van.
2015. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Evergrey ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges túlgondolkodni, és presztízskérdést csinálni abból, hogy ki keresi éppen a másikat. Ha hiányzik a társasága, keresd. Ennyire egyszerű.
2015. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha van nője, akkor valami eldugott csaj lehet, mert senki sem tud róla. :) De többek között szóba került az exe, szóval én teljesen úgy vettem le, h egyedülálló.
2015. ápr. 22. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyedülálló, tetszel neki, mi a bánatra vársz? Ne játszd a jégkirálynőt, nyiss egy kicsit felé, hogy érezze, hogy jó úton van. 24 évesen ennyire lehetnél rugalmas, kezdeményező te is
2015. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Csak elég elfoglalt ember és nem akarom "zaklatni" :)
2015. ápr. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!