Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tervezitek, hogy leléptek...

Ti tervezitek, hogy leléptek ebből a jövőtlen országból?

Figyelt kérdés
Mi az egész családdal az amerikai rokonainkhoz távozunk. A papírok már el vannak intézve. Egyáltalán nem fog hiányozni magyarország, de szerintem ezzel sokan vannak így. :) https://www.youtube.com/watch?v=z3zdIHDTbg0
2015. máj. 11. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tul vagyok rajta, es reszemrol egyaltalan nem bantam meg. Evente egy ket alkalommal visszajarunk, de visszakoltozni biztosan nem szeretnenk.
2015. máj. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen persze 2-3 év múlva! Amerika jó választás én is oda mennék ha lehetnek! Idehaza sose valósítom meg az álmaimat! Sok irigy bunkó ember! Ha több van az is baj, ha kevesebb az is! Ha valakitől gazdagabb vagyok azért néznek le, ha valakitől szegényebb akkor meg azért! Meg utálom hogy mások mindig az én dolgaimmal foglalkoznak! Foglalkozzon mindenki a sajátjával ezt szokták mondani!
2015. máj. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!