Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit utálsz Magyarországon?...

Mit utálsz Magyarországon? Tervezitek e, hogy elmentek innen, ha igen hova milyen végzetséggel?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 19:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

A tolvaj, csaló, hazug politikusokat.

Nem akarok elmenni.

2014. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Én azt utálom itt, hogy manapság már szinte kötelező utálni az országot és magunkat. Nem tervezek költözést.
2014. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

A jelenlegi politikai elitet, politikai rendszert, status quot nem szeretem.


Viszont nem mennék el, itt van a családi vállalkozásunk, ingatlanbefektetések, földek.

Nekem ez az ország az otthonom, nem tudnám csak úgy elhagyni.


Ha költöznék valaha, az Oroszország lenne, azon belül Moszkva vagy Szentpétervár.

2014. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
Vonyítva húznál vissza hónapokon belül...
2014. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

A kilátástalan állapotot, azt, hogy képtelenség tervezni, a fizetések nem versenyképesek, ebből kifolyólag hihetetlen feszült itt az élet minden területen.

Én tervezem, jelenleg műszaki-menedzsernek tanulok. Félévet voltam kint diákként Németországban és a gazdasági helyzeten felül az oktatás is teljesen más szintű, ezért úgy tervezem, hogy a MA-t kint fogom megszeretni. Ebből fakadóan főleg Németország jött szóba, de lehet Ausztria is, illetve esetleg Anglia, de ott a elég magasak a tandíjak (felsőfokúm van németből és angolból).

Az ott szerzett ismerőseimnek sokkal gyakorlatiasabb tudása van ami a piacon sokkal kifizetődőbb mint a lexikális tudás.


Az itteni politikai helyzet pedig teljes káosz.

2014. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem utálok semmit. Magyarországon is vannak jó és rossz környékek, jó és rossz emberek egyaránt, mindenkinek magának kell megtalálni a boldogulást, boldogságot.

Gépészmérnök végzettségem van, nem tervezem az emigrációt, de nem is ellenzem, talán egyszer majd kipróbálom Németországot.

2014. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

"Vonyítva húznál vissza hónapokon belül..."


Miből gondolod?


Az olyan jó módú európaiaknak, akik utálják az európai liberalizmust, Oroszország tökéletes hely.


Engem így neveltek, az apám is ilyen.Ő Nyugat-Németországból került Magyarországra a rendszerváltás után.Igazi "tradicionális" német családból származik, éppen ezért utálja a liberalizmust és a nyugati mintájú demokráciát.

Anyám meg kulák családból származik.


Oroszország a nyugat ellenkultúrája.Szitokszó a demokrata, liberális.Olyasmi, mint Magyarország csak nagyobb és erősebb.


Én magam is ilyen vagyok, már gimnazistaként szerettem provokálni a liberálisokat.

Egy tanárt rendesen meg is szívattam, aki liberális propagandákat terjesztett órán.

2014. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

"Vonyítva húznál vissza hónapokon belül..."

Ezt csak a Fidesz szajkózza, a sok hülye pedig el is hiszi. Sok ismerősöm kinn van már és esze ágában sincs hazajönni. Nincs is rá oka. És miért? Amiért majd én is kimegyek az informatikus diploma megszerzése után. Nem nevetséges fillérekért dolgozza magát agyon az ember, miközben az árak már nyugatiak. Sőt, sok minden még drágább is. A kormány nem azért van, hogy az embereket lehúzza. Az emberek nem ilyen

búvalb@asszottak, utálatosak, gyűlölködők, egymásnak direkt keresztbe tevők. Ég és föld minden, az óvodától kezdve, a megélhetésen át a nyugodt környezetig. Szabályosan rosszul lettem, amikor haza kellett jönnöm. Amint megtanulok németül, már húzok is kifelé. És nem hogy hónapokon belül, hanem soha nem fogok vissza jönni. Még az állampolgárságomat is leadom 5 év múlva. Legrossazbb esetben elmegyek kukásnak 1000 euróért. Inkább, mint háromszakba egy gyárba 80 ezerért.

2014. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%

Utálom a Fidesz rendszerét. A megosztottságot, a gyűlölködést.


Nem tervezek elmenni, még megtudunk élni.

És amúgy is helyesebbnek tartom ha nem megy el valaki és hagyja a szarban a másikat, hanem itt marad és harcol az országért.

2014. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

"Az olyan jó módú európaiaknak, akik utálják az európai liberalizmust, Oroszország tökéletes hely. "


:D:D:D Zsírhülye vagy. Bárcsak kimennél. De úgyse fogsz.

2014. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!