Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyilvanosan maszturbalt. Mit...

Nyilvanosan maszturbalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az iment a buszmegalloban valami arra kesztetett, hogy nezzek oldalra es az lattam a szemem sarkabol de megis jol kivehetoen, hogy hatol az uvegen keresztul maszturbal egy ferfi kozvetlen a hatamnal. Nem neztem ra, nem lattam az arcat viszont NYILVANOSAN csinalta azt ami buntetett. Teljesen lefagytam, kb1percig meg ott is ultem tovabb, ha nem kaptam volna sokkot biztos elkuldtem volna a tudjuk hova.. De megszolalni sem birtam. Amint felfogtam rogton elmentem onnan es mire vissza neztem mar nem volt ott. De a buszmegallo hatanal levo parkoloba lattam egy embert aki figyelt, de mivel rossz a szemem megint nem lattam az arcat. Ilyenkor mit kell tennem? Szoljak a rendorsegnek, hogy maszturbalt ram egy ember akinek meg az arcat sem lattam? 12eves hugom van aki minden reggel abbol a buszmegallobol indul iskolaba nagyon nem szeretnem, hogy vele is ez tortenjen vagy rosszabb! 16/L

#rendőrség #maszturbálás #nyilvanos maszturbalas
2015. máj. 12. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Hívd fel őket, mondd el a helyet meg a ruházatát.
2015. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg jelentsd, az ilyenek veszélyesek.
2015. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Megpróbálhatsz szólni a rendőrségen. lehet, már más is észrevette. Ha komolyan veszik, figyelni fogják talán. Az ilyen ember beteg.
2015. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elmondjam, hogy sotet nadrag es felso volt rajta? Korbe rohognenek..
2015. máj. 12. 13:36
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami szivbajos fajta de ezek utan mar nem nagyon mernek egyedul kozlekedni. Sajnos vagy nem sajnos de folyamatosan megneznek az utcan, es kitudja lehet, hogy mar lattam is.. Ahh belegondolni is rossz! Hanyingerem van!!!
2015. máj. 12. 13:38
 6/19 Andizsuzsi ***** válasza:
96%
Nem fognak körberöhögni, viszont sűrűbben fognak arra járni. Ha senki sem jelenti be, akkor semmi sem fog változni.
2015. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Én a helyedben már is hívnám a rendőrséget!!!!

Majd be kell menni az illetékes kapitányságra és egy óra alatt felveszik a vallomásodat. De megéri, hogy biztonságba legyél Te is és a húgod is, és a többi lány is a környéken!!!!

2015. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
E miatt miért ne mernél közlekedni? Nem támad rád az ilyen ember. Te meg nem nézel oda és arrébb állsz.
2015. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Mindenképp jelentsd. Azért sem fognak hülyének nézni, hogy nem rögtön jelentetted. Megmondod, hogy lesokkolt a dolog..és azt sem tudtad, mit tegyél...
2015. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Es te azt honnan tudod, hogy nem tamadna e ra barkire is? Aki kepes a nyilt utcan elo venni es kielegiteni magat bele se merek gondolni mi mast csinalna/csinalhat. Ma semmi kepp sem tudok elmenni a rendorsegre de holnap iskola utan mindenkepp bejelentest fogok tenni. Kotelessegemnek erzem jelenteni mert nem kockaztatnam meg, hogy barmi tortenjen a hugommal vagy esetleg mas lanyokkal a kornyeken vagy kornyektol fuggetlenul. Ennek az elmebetegnek mindenkepp a bortonben van a helye mert ez igy nagyon nem normalis. Nem fer bele a fejembe, egy normalis erkolcsokkel rendelkezo ember ilyet nem csinal!!!!! Es ha jol tudom barmilyen nemu szatirkodas borton buntetest von maga utan.. Meg pedig igen kemenyet! Gyanitom a kornyeken lakhat! A buszmegallotol 2percre lakom, lehetseges hogy meg osszefutok vele, csak azt banom, hogy nem neztem ra es nem orditottam volna ra eleg hatarozottan!
2015. máj. 12. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!