Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek a kozigallas.hu-n...

Szerintetek a kozigallas.hu-n meghirdetett állasok többségére már meg van, hogy kit vesznek fel, csak azért hirdetik meg, mert nyilvánosan is meg kell hirdetni?

Figyelt kérdés
Nyilván olyan is van, ahova tényleg várnak jelentkezőt, de sztem a többségében már tudják kit vesznek fel.
2015. jan. 6. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott van olyan hirdetés is amit feltesznek, felhívod az iskolát és még maga az iskolaigazgató sem tud róla, hogy hirdetnének munkát.:D
2015. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát a én szakmámban tényleg ez megy. Pedig volt ahova interjúra is behívtak, gondolom nagyon unatkozhattak.

A tanári állások nagy része valóban betölthető amennyire tudom. :D

2015. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A vezetoi pzociokra igen. Akkor is meg kell hirdetni, ha lejar egy megbizasi szerzodes, de az illetovel irjak a kovetkezot is.

Tanari allasoknal is bizonyara elofordul.

2015. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!