Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyen buta emberekről?

Figyelt kérdés
Ma bementem a vegyi boltba.Mondtam hogy Ammónium-hidroxidot szeretnék venni.Erre azt mondta hogy nincs.Erre azt feleltem hogy:És szalmiákszesz van?(a kettő ugyanaz csak gondoltam megkérdezem, mert butának látszott az eladó)Erre azt mondja:Az van, mindjárt hozok.Nektek erről mi a véleményetek?Előre is köszönöm a válaszokat. 14f

2015. máj. 12. 21:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
Egy alulképzett vegyi boltostól mit vársz komolyan :D.
2015. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlenül buta pusztán emiatt. Mindenki máshoz ért..
2015. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
92%
Mindenki másban jó.
2015. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

az, hogy valaki nem tudja, hogy a hetkoznapi neven nevezett termekeknek mi a pontos kemiai neve, az meg nem azt jelenti, hogy buta. ez azert nem egyszintu azzal, amikor valaki a burgonya / krumpli dolgot nem ismeri.

te valoszinuleg egy nagyon okos ember vagy.

2015. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Igen kedves 4.válaszoló én okosnak tartom magam.2.lettem a megyei kémiaversenyen :D
2015. máj. 12. 22:02
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Ja, csak azért tetted fel a kérdést, hogy kérkedjél a kémia versenyeddel? Hát mit mondjak, te sem vagy különb a boltostól!
2015. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Te kémiazseni vagy, de nem tudsz normálisan tördelni és semmi szókincsed nincs, a múlt idő-jelen idő ugrálásokról nem is beszélve. Vegyél vissza az arcodból. Azért, mert te ehhez értesz, más még nem lesz hülye.
2015. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

Ha emiatt lenézel egy embert és butának tartod, akkor te sokkal butább vagy, mint ő. : )


A legtöbb ember nem fogja tudni, hogy az ammónium-hidroxid a szalmiákszesz kémiai neve, mert a legtöbb embernek nincs szüksége effajta lexikális tudásra, csak akkor, ha ilyen témában dolgozik/hobbizik.


Bár még csak butus 14 éves vagy, szóval semmi gond. :)

2015. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem ezért tettem fel a kérdést, viszont még mindig nem válaszoljatok a kérdésre xD...Mi a VÉLEMÉNYETEK az ilyen emberekről?pl.:Én kedves kérdező, osztom a véleményed abban, hogy valakit miért vesznek fel egy olyan helyre, ahol nem tudja normálisan elvégezni a munkáját.
2015. máj. 12. 22:18
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Nos, ha bemégy a kis sarki fűszeres boltba, és kérsz 1 kiló nátrium-kloridot, akkor a boltos úgy reagál: Mi tetszik? Olyan nincs. És ha azt mondod, hogy akkor kérsz 1 kiló sót, mindjárt hoz neked 10 kilóval. Mi ebben a fura? Az, hogy játszod a bogyódat, a fűszeresnek meg az a feladata, hogy a bolti megnevezés alapján kiszolgálja a vevőt.
2015. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!