Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon izgulok,...

Mit tegyek ha nagyon izgulok, mert közönség előtt kell fellépnem? Hogy tüntessem el az izgulást?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
vodka
2015. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak addig fogsz izgulni amíg nem kezdesz el beszélni. Az első kimondott szavad után már nem lesz probléma. Tapasztalat.
2015. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ:

Ha valami betanult szöveget kell mondanod, akkor tanuld meg nagyon, mert valószínűleg onnan ered a félelem.

Ha viszont "csak" beszélned kell, akkor írj nyugodtan valami vázlat szerűséget, és ha izgulsz, akkor az tud segíteni (ez egy mankó, mert nem kell félned, hogy megakadsz).

De ha elakadnál az izgulástól, akkor csak gondolj arra, hogy a közönség megért téged, nem fognak leszólni...

Amúgy léptél már fel kisebb, nagyobb közönség előtt?

2015. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is lámpalázas voltam. Ha éneklés, akkor segít, h előtte hülyeséget csinálok, ha betanult szöveg és úgy érzed, nem tudsz semmit, ne félj....ELŐ fog az jönni :) Ha olvasnod kell, képzeld, más is hibázik, nem nyírnak ki, ha elrontod :D Remélem segítettem. Ha akarod, írhatsz priviben, és mondok dolgokat a lámpalázról :)
2015. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Eleinte én is nagyon izgultam, de segített, ha teljesen ellazítottam magam és - tusom, nehéz - de azt képzeltem, hogy csak otthon gyakorolok. Aztán ha sokszor kell szerepelned már csak a kis természetes izgalom lesz benned. :) De valóban attól is függ, hogy mit kell csinálnod, mindenesetre ha 120%-ra tudod, akkor nem lesz gond, még ha izgulsz, akkor sem.

2015. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. máj. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!