Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok rosszul hogy...

Ti nem vagytok rosszul hogy mindjárt hétfő és menni kell dolgozni?

Figyelt kérdés
én már rosszul vagyok, komolyan mondom pokol az élet, örüljetek hogy nem éltek örökké, én is ezt teszem, ráadásul még dugni se birok, mert nincs csajom

2015. máj. 17. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is ülök a könyv felett, még nyugodt vagyok, de ahogy közeledik a vizsga egyre hisztisebb leszek majd :) ráadásul ma szakítottam valakivel akit szeretek, nem is tudja hogy tanulok, bonyolult, jobb lenne villanófénnyel kitörölni néhány évet az életemből.
2015. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Én meg sajnos még munkát se találtam. Pályakezdőként nulla tapasztalattal le se szarnak.
2015. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Utolsónak üzenem, hogy nem biztos, hogy leszarnak. Én annyira pályakezdő vagyok, hogy még vizsgáim vannak, de már találtam is egy tök jó munkahelyet. :)
2015. máj. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok rosszul,mert nekem minden nap hétvége,így nem érdekel mikor melyik nap következik.Csak a hónapokat nézem,hogy valamennyire képben legyek az idővel.
2015. máj. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Fish1 ***** válasza:
Keress olyan munkát, amit szeretsz csinálni és máris nem fog zavarni, hogy hétfő jön.
2015. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
# 13 Jó ilyet olvasni, érdekes, diákként én is találtam a szakmámba vágó munkát elsőre, csak sajnos nem tartott sokáig. Most meg jelentkeztem már 5 állásra is és egyről se kapok visszajelzést..
2015. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!