Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 10. dpo-n. Hétfő...

Ma vagyok a 10. dpo-n. Hétfő óta folyamatosan "mindjárt megjön érzésem" van, egyre jobban fájnak a melleim és puffad a hasam. Voltatok már így?

Figyelt kérdés

A hőm minden nap emelkedik 1 vagy 0,5 tizedet.Tudom,ezek menzi tünetek is lehetnek.Az érdekelne,hogy lett-e valaki ilyen tünetekkel babás.

Hétfőre nem várom csak,de már most úgy érzem,hogy bármikor megjön.


2010. febr. 10. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
én ugyan nem hőmérőztem (elsőre sikerült a baba), de pont ilyen tüneteim voltak.
2010. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a mindjárt megjön érzés lehet babától is. De sajnos mensitöl is, ezért nem nagyon szabad hinni neki.
2010. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hétfőn kiderül, hogy késik, vagy megjön. Drukkolok neked. Addig azonban ne nagyon bízz a tünetekben, mert egyaránt jelezhetnek havi vérzést és babát is.
2010. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!