Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs meg a menzeszem pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs meg a menzeszem pedig már mindjárt 13 leszek májusban töltöm. Hogyan lehet elérni azt, hogy hamarbb megjöjjön?

Figyelt kérdés
étkezés,sport,gyakorlat(mozgásforma)

2015. febr. 2. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél változik... jön amikor jön.
2015. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne akard, hogy túl hamar megjöjjön...

Mindenkinek máskor jön meg, ezt nem lehet erőltetni.

2015. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

örülj neki!!!

tök sok macera van vele!!!

minek várod annyira?

2015. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Orulj neki..nekem is 14 evesen jott meg eloszor.. most vagyok 15 de utalom.. en is vartam de hidd el ha megjon nem fogod ennyire varni..: dd
2015. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Nekem 11 évesen jött meg és én is nagyon vártam, de most már nagyon utálom. :D

2015. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy (am nekem 12 évesen jött meg és borzasztó volt, de mára tök nyugis lett és kb nem is tudok róla h van, csak akk amikor cserélek :DD )
2015. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki véleményét és amit írtatok elgondolkozok rajta de...10-en vagyunk lányok az osztályba a fele kínai kinai suliba járok és csak nekem nem jött meg és ez zavar :( én vagyok az osztályban a kegidősebb.
2015. febr. 2. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Még olyan is van, akinek csak 18 évesen jön meg (de az már határeset).

Ha nagyon zavar, menj el orvoshoz, csináljon egy hormonvizsgálatot.

2015. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!