Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fáj annyira, amikor...

Miért fáj annyira, amikor valaki elmegy az életünkből?

Figyelt kérdés
Nem akarok szeretni, de mégis sikerül, ritkán, de sikerül, és amikor az a személy elmegy akkor nagyon rossz és úgy érzem soha nem fog elmúlni az érzés.
2015. máj. 18. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert megszokjuk a jelenletet, talan meg is szeretjuk es emlekek kapcsolnak hozza. Es erzesek, mint hiany es szomorusag amikor nincsenek mellettunk. Talan a jo emlekektol a legnehezebb megszabadulni. Hiaba tudjuk, hogy jobb ha az a szemely mar nem resze a z eletunknek, a jo emlekek velunk maradnak es a vele etoltottt jo idokre emlekeztetnek :(
2015. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha jól érzem rossz tapasztalatból irtál, nagyon sajnálom.
2015. máj. 18. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
mert emberek vagyunk...én most speciel épp majd bele halok egy ilyenbe, pedig hány éve már :/ minden nap épp úgy fáj és nem múlik.
2015. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, a szép emlékek ilyenkor nagyon tudnak fájni, először még megszokni is nagyon nehéz, mondjuk mikor nyúlnál a telefon után, hogy felhívd, hogy megkérdezd, hogy van, vagy elmesélj Neki valamit és hirtelen beugrik, hogy már nincs, elment.

Vagy az is nagyon fáj, amikor az érzésre gondolsz, amit vele éreztél és az az érzés nincs már.

Idővel enyhül, de, hogy teljesen elmúljon az érzés, ahhoz akár évek is kellenek (nálam így van), de van akinél úgy érzem, hogy egész életemben fájni fog egy kicsikét ha eszembe jut

2015. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régen, nem tudom, de sejtem miért, nem voltak még ilyen őszinte érzéseim, és talán furcsa, de én most érzem igazán, hogy élek.
2015. máj. 18. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!