Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti végeztetek már "nagy...

Ti végeztetek már "nagy dolgot" nyilvános WC-n?

Figyelt kérdés

Egyiknap reggel vizsga előtt, nagyon kellett qllantanom és rávettem magam, hogy beüljek a Duna Plázába kakkantani.


4 hajléktalan volt előttem a WC-n, még jobban megundorodtam a nyilvános WC-ktől mint eddig, ahogy bementem kaksizni büdös csöves szag volt és még a WC is xaros volt.


Rémes élmény volt, de a szükség nagy úr.


8 órás vizsgát nem bírtam volna végigülni, úgy hogy majd becsúszik a sportszelet.


Volt nektek hasonló élményetek?


21/F


2015. máj. 20. 18:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ohhhhh b+ ezek a költői leírások a fosásról :D :D


Előző melóhelyen az alattunk lévő emeleten az egyik vécére kb. soha nem járt senki, ott nagyon kellemes perceket lehetett eltölteni. De amúgy valszeg mindenki kulázott már nyilván vécén, ha kell, akkor kell.

2015. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Annyiba jó, hogy szól a zene, meg viszonylag gyors a WiFi.
2015. máj. 20. 19:59
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Beszarok :D Amúgy volt már nekem is sürgős eset.


Pár éve, életem első gyakornoki helyén, a legelső napon már munkába menet éreztem hogy baj lesz, aztán mire odataláltam már szakadt rólam a víz, és első kérdésem az volt, hogy merre találom a mosdót, aztán olyat rottyantottam. Kb egy óráig dörgöltem utána a fenekem, meg próbáltam szellőztetni nem sok sikerrel, és közben 2x kopogtak is a leendő kollégák hogy van e valaki a wc-n :D


De volt hogy vidéki barátnőm feljött hozzám, és az állomásról indulva máris elkapott a görcs. Mikor kérdezte hova megyünk, mit nézünk meg, azt válaszoltam hogy haza :D És kb 1 óra villamosozás alatt meg se szólaltam, csak álltam összeszorított seggel várva hogy mikor rázza ki belőlem az anyagot. Utána meg várhatott a lány fél órát rám :D

2015. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Fuu az azért kemény. Minden elismerésem.
2015. máj. 20. 20:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyszer az Arénában, elég durván elkapott a fosási inger, azt legalább 1 óra lett volna hazáig, addig tuti befostam volna. Így is necces volt, mert késői órákban volt ez, a wc-k meg nem voltak nyitva, asszem a mozinál volt még is egy, áldom azt a helyet a mai napig, ritkán éri az embert olyan megkönnyebbülés.
2015. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Akkor neked is szerencséd volt.


Én is láttam a csöveseket bemenni a WC-be. Aztán mondom inkább feljebb megyek egy emelettel. Na mondom király!

Nem elég, hogy qláznom kell még nyomnom kell egy maratont is. Fellépcsőztem: 9-től 21-ig van nyitva a WC... Na mondom király. Megpróbáltam a földszinten is, ott is zárva. Csak az az egy WC volt nyitva az egész Plázában nyitva, amit a személyzet is használt, mivel a biztonságiőr ott pipikélt.

2015. máj. 20. 21:38
 17/19 anonim ***** válasza:
úgy látom pestinek kell lenni ahhoz hogy rám jöjjön egy hatalmas fosási görcs
2015. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Legelső nap új munkahely.

Este pánikoltam mint az állat, reggel is szédültem fájt a hasam de WC-re nem kellet mennem.

Indultam a buszhoz, na akkor már igazán kellet kakkantanom alig bírtam ki a buszmegállóig.

Szegény ha nem el bújtam a bokorban és szét fostam magam. Gyorsan össze szedtem magam már jött is a busz húgom is várta a buszt azóta szerencsére nem hozta fel egszersem.

25/L

2022. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 vagyok és nem Pesti vagyok
2022. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!