Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, amikor...

Titeket is idegesít, amikor kiderül a korotok és azt mondják, hogy fiatalabbnak nézel ki?

Figyelt kérdés

19 vagyok, 16-nak néznek, jó esetben 17-nek és baromi idegesítő tud lenni, amikor megjegyzik, hogy fiatalabbnak látszom. Nem kérdezem a véleményét az ilyennek soha, mégis megjegyzi. Az egy dolog, hogy trafikban elkérik a személyét, vagy, ha piát veszek, de amikor szimplán megkérdezik, hogy hány éves vagyok vagy kiderül valahogy, aztán megjegyzéseket fűznek, na, az baromi idegesítő.

Mondjuk érdekes, mert buliban néztek már 19-nek is, meg 16-nak is..

Nem is az bosszant, hogy nem nézek ki annyinak(Habár azért de, mert nem kapnám fel ilyenen a vizet.), ahány éves vagyok, hanem, hogy még az ember orra alá dörgölik, lekicsinyítve őt. Én soha nem jegyzek senkinek semmit a korához, hogy véletlenül se sértsem meg, ne vegyem el az önbizalmát. Más pedig direkt, azért is, bele nem gondolva, hogy mit okoz a másiknak. Legközelebb, ha ilyen lesz, esküszöm elküldöm az anyukájába az illetőt.

Titeket nem idegesít?


2015. máj. 20. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24 évesen alig nézek ki 18-nak, szerintem ne problémázz és tedd magad túl rajta.
2015. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15év múlva...meg az lesz a baj ha többnek nlznek,vagy ugyanannyinak :D
2015. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem jo hogy 33 évesen 25-nek néznek
2015. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg vicces engem volt már hogy 10 évvel kevesebbnek néztek
2015. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én nehezen röhögök rajta.

Nem is változtam semmit 15 éves korom óta kb..

2015. máj. 20. 19:55
 6/15 anonim ***** válasza:

engem 14 évesen néztek 12-nek ( max)


és engem is idegesit még ennyi idősen...

2015. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem most 70 körül egyáltalán nem idegesít, hogy 60 körülinek néznek sokan.
2015. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én röhögök rajta. 24 vagyok de 15-nek néznek.
2015. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Áh, nekem ez még tetszik is. 30 évesen megkérdezi a boltos, elmúltam-e 18? Mondom 12 évvel és négy hónappal. Tátja a száját. Remélem 100 éves koromban sem nézek majd ki 40-nél többnek (és nem azért, mert 50 évesen meghaltam).
2015. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít. 30 éves elmúltam és még mindig 16-17-nek tippelnek az emberek. Úgy hivatkoznak rám, hogy "a tini lány" meg "a kislány" még a munkahelyemen is, pedig a velem együtt dolgozók nagy része több évvel fiatalabb nálam! Úgy érzem sokszor lekezelően bánnak velem, csak azért, mert fiatalos arcom van. A boltban már nem egyszer meggyanúsítottak, hogy hamis személyivel akarok alkoholt venni. Fiatalabbnak kinézni a korodnál nem áldás, hanem átok.
2015. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!