Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan gyerekről, akiket a szülők elkényeztetnek?

Figyelt kérdés

Tehát megkap amit akar, dolgoznia sem kell semmiért.

Életében nem dolgozott, de már az iphone 6 kell neki, és meg is kapja.

Mi lesz az ilyen emberekből, ha felnőnek? mindig majd a szülők tartják el őket?



2015. máj. 23. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Szégyen a szülőre nézve. Az ilyennek minek gyerek? Ez nem szeretet és nem törődés. Ez bántalmazás. Nem arra készíti fel a kölyköt, mi várja majd Odakinn.

Egyébként ettől a gyerek még lehet briliáns, kedves, rendes, stb. Nem egy ismerősöm van, akik arany kanállal a szájukban születtek, és ugyan nem a legszebb húzás, de okosan hülyét csinálnak a szüleikből, akik megérdemlik, mindemellett nagyon rendes emberek.

Az elkényeztetés nem a gyerekről szól, hanem a szülőről. A gyerek lehet akármilyen.

2015. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Elszomorító hogy létezik ilyen, ezek a gyerekek piszkálják a másikat meg fellengzősködnek hogy bibí nekem ez meg az van te meg szegény vagy.

Mikor általános suliba jártam, engem is nagyon megbántott egy gazdag kiscsaj.

Mondta hogy neki telik erre arra szép ruhákra és szememre hányta hogy nekem nem..( jelzem csúnya és nagyon kövér volt)

Én ha gazdag lennék is, embernek nevelném a gyerekem, nem kapna mindent egy szóra, csak ha elér valamit, és nagyon nagyon bele"verném" a fejébe hogy sohase piszkáljon másokat, mert egyformák vagyunk.

Nem kapna 10 évesen hatalmas tabletet meg ilyenek.

Sőt én a tudtára se adnám hogy gazdagok vagyunk, ha azok lennénk.

Megtanítanám neki hogy mennyire kemény dolgozni egy kis havi fizetésért, és hogy hogy lehet abból élni.

Soha de soha nemkényeztetnék el egy gyereket.

Igazából semmi joga a gyereknek azt mondania hogy ő gazdag, holott nem ő tett a pénzért semmit.

Na tudnék írni sokmindent, de inkább befejezem.

Szép napot itt mindenkinek!

2015. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem akar leszel menő, ha a szüleid mindent megadnak neked hanem ha te teszel érte!
2015. máj. 23. 09:33
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor
2015. máj. 23. 09:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a gyerek hibája, hanem a szülőé.
2015. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó neki (mármint az elkényeztetett gyereknek)...amíg gyerek.. később meg minden ezerszer rosszabb lesz.főleg,ha már nem pátyolgatják a szülők.nem irigylem
2015. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt általánosban egy osztálytársam, aki egy elkényeztetett kis csíra volt. Anno ő vágta a fejünkhöz, hogy nem fogunk érvényesülni a világban (11-12 évesen... :D), mert gyerekesek vagyunk (szintén tizenegynéhány évesen... :D). Most vagyunk 22-23 évesek, 1 éve dolgozom pénzügyesként (gyakornokként kezdtem, ja), ő meg munkanélküli és még mindig a szülei tartják el. Bár annyi pénznél tök mindegy...
2015. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a gyerekről van rossz véleményem, hanem a szüleiről. Így akarnak kompenzálni valamit. Lehet, elváltak a szülei, vagy nagyon nem tudják, mivel tesznek jót a gyereküknek.
2015. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
undorító..
2015. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!